Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket zavar férfiak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar férfiak, hogy az életben soha senkinek nem vettétek el (és valószínűleg a jövőben sem fogjátok elvenni) a szüzességét? Az utóbbi időben ez a gondolat nagyon beütött nálam

Figyelt kérdés

Olyan férfiak válasza érdekel, akik azért már voltak viszonylag sok nővel, legalább többel, mint amit egy kézen meg lehetne számolni.


18 évesen volt először egy 16 éves barátnőm, de már neki is volt előtte valakije. Azóta kb 20 lánnyal szexeltem az életemben és köztük volt rengeteg szendébb, visszafogottabb, tartós kapcsolatot kereső, édes, aranyos lány is. A külsőmmel és a belsőmmel főleg ilyen csajokat vonzok be ismerkedésre. (Nem vagyok az a macsó)


De nagyon zavar, hogy még egy lány sem volt szűz soha. A két (lassan évtizedes), velem egykorú legjobb barátaimnál is az egyik 1, a másik pedig 3 lány szüzességét vette el. Ráadásul ők sem kamasz (18 vagy az alatti) lányokra vadásznak. Pedig nekem ilyen kisfiúsabb kisugárzásom van, ők meg inkább ilyen tökösebb, rosszfiúsabbak.


És most erre gondolva olyan szomorú leszek, hogy valószínűleg soha nem lesz lány az életben (főleg ahogy idősödöm), akinek én lesz az én farkam lesz az első a puncijában.

24/f


2017. okt. 5. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nekem eddig két kapcsolatom volt. Az első négy évig tartott, a második három éve tart és mindketten szüzek voltak.


Én inkább attól parázok, mi lesz ha esetleg szakítunk és olyan lánnyal hoz össze a sors aki már volt mással. Nem szeretem ha hasonlítgatnak... Sokkal jobb elsőnek lenni és hosszú távra tervezni, de 26 éves vagyok, a következő már szinte biztos nem lesz szűz... :/

2017. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Nekem a barátnőmnek én voltam az első. Elég volt mindent "megtanítani" neki. Még egyszer már nem lenne energiám komolyan... Lehet szemétnek gondol majd mindenki de ez az igazság.

Szóval úgy összevetve nem értem miért akarsz annyira szűz barátnőt? Szexuálisan egyáltalán nem jobb élmény (pláne az első alkalom az inkább olyan, hogy túl kell esni rajta.).

Ha viszont komoly lelki kapcsolatra vágysz na ott viszont ez nagyonis előny és hízelgő lehet egy férfi számára de ahogy így olvastam a kérdésedet ("kb. 20 lánnyal szexeltem azóta") tényleg nem értem miért kell neked a "szűz punci"? Megrontani majd eldobni őket?

Egyébként meg sok 20 vagy annál fiatalabb csaj bukik az idősebb fickókra, szóval sztem még 30 évesen is lehet szűz csajod mondjuk. Csak nézz körül az ismerőseid között és találsz rengeteg olyat ahol van 8-10 év korkülönbség... a pasas hasas, kopaszodik, ronda de mégis top csaja van mert ugye már van munka, kocsi, lakás stb...

2017. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére volt egy pár. És visszagondolva tényleg jó érzés. Bár akkor még kezdő voltam és belegondolva hogy mennyit szerencsétlenkedtem... :D
2017. okt. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eletben ne legyen ennel nagyobb problemad. Megis mit szamit, kinek ki az elso.
2017. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


4-es: Az 1-2-3-as válaszolók válaszoltak helyettem is a felvetésedre.

2017. okt. 5. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:

3 nőnek én voltam az első. Kellemes emléknek jó, de élményszinten ne várj csodát. Sokkal jobb egy belevaló harmincas:)

46F

2020. nov. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!