Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság férfiként miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság férfiként miért olyan nehéz szexhez jutni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl 10-20-30 évvel ezelőtt is ilyen nehéz volt a helyzet?

Szerintem egy átlagos csajt is ugyanolyan nehéz találni, mint pl egy jó munkahelyet, vagy ennyire felértékelődött volna napjainkban a punci?



2018. júl. 6. 14:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
50%
Csak azoknak nehéz, akik sz*rul néznek ki és még a dumájuk is gyenge.
2018. júl. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

"szexhez jutni"

amig dologként/szolgáltatásként kezeled ami neked igenis jár(na), addig felejtsd el.

a nők kötődésből szexelnek, érzelmek kimutatása érdekében, ezzel próbálj azonosulni. (van kivétel nyilván, de most nem arról van szó hanem a nagy átlagról)

2018. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Falubol nem is lehet.


Nekem a tinder is bevalt. Illetve egy multinal dolgozom es mar tobb kolleganom mondta, hogy jokepu vagyok. De nem erdekelnek, mert kapcsolatban vagyok. 25f

2018. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Kis településen valóban nehézkesebb lehet, de nekem az a tapasztalatom, hogy

1. mindenki ismer mindenkit így egyszerűbben lehet ismerkedni, hiszen bemutatnak a csajnak

2. a fősulis csajok hétvégére hazamennek és a barinőkkel csapatják, szóval ilyen (házi)bulikat érdemes keresni.

...ha egyik sincs nálad, akkor valóban még mindig ott a Tinder. Öltözz fel szépen, engedj rá egy FaceApp Hollywood effektet a képedre, aztán nyomassad azt. Tegnap bekapcsoltam egy pár percre, hogy látszódjak a Tinderen és olyan bombázó match-elt, majd írt rám, hogy visszaköptem az üdítőt, amit ittam éppen. Nyilván majd élőben rájön, hogy nem vagyok én olyan szuper jóképű gyerek, de addigra már úgy be fogom gerjeszteni, hogy nem fog sarkon fordulni, amikor meglát :D

2018. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#12

Azt gondoltam, meg tudni is lehet, hogy a nőknek kellenek érzelmek a szexhez, de azért valljuk be, hogy sokan közülük meg csak játssza a szende szűz kislányt.


#13

A tinder-t is próbáltam már, de onnan még nem jött össze semmi se. Gondolom azt is inkább Pest körül használhatják jobban.


#14

Ezt a face-es app-ot letöltöttem, és tényleg durva, hogy mennyire át lehet alakítani magunkat:D De ha azt nézzük, akkor szinte tinderen is minden második lány használ valamilyen effektet.

Hátha nem fognak majd sarkon fordulni:D

2018. júl. 6. 20:02
 16/20 A kérdező kommentje:
* nem fog
2018. júl. 6. 20:04
 17/20 anonim ***** válasza:

"Ezt a face-es app-ot letöltöttem, és tényleg durva, hogy mennyire át lehet alakítani magunkat:D"


Ezzel meg is van a válaszod arra, hogy hogyan van annyi "jó csaj" a tinderen és társain. Semmivel sem jobb nők, mint amilyen férfi te vagy, csak ügyesen használják a fotó korrigáló lehetőségeket. Ugyanaz az elv hajtja őket, mint a 14-es válaszolót. Ha már kellően rájuk gerjedtél, akkor úgy gondolják, hogy élőben nem fog zavarni az a néhány plusz kilócska, a szeplős arc, narancsbőr..., legtöbbször ez be is jön nekik. Próbáld ki te is, hátha...:)

2018. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

#17

Fel is raktam újra a képeimet effektekkel, kíváncsi vagyok, hogy így mire fogok jutni. Max ez megfigyelésnek is jó.

Amúgy tényleg fura, hogy milyen durván tudják szerkesztgetni a képeiket. Szerintem nem olyan sok képeket raknak fel, amelyeken nincsen semmi változtatás.

2018. júl. 6. 22:10
 19/20 anonim ***** válasza:
...és hát a csajoknál még ott van a smink ereje is, szóval ezek után belefér az a kis FaceAppos retus nálunk is.
2018. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mikeXxX ***** válasza:
Nem nehéz max talán picit nehezebb de szerintem ez amiatt van mert sokan fizetnek érte .38f
2018. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!