Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság ha fiatal férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság ha fiatal férfiként barátnőt akar szerezni valaki, akkor igenis neki kell felrúgnia egy kapcsolatot, és nem kivárni?

Figyelt kérdés

A fiatal nők (akik nem teljesen, totálisan rondák), azoknak a 90%-a bizony párkapcsolatban él, vagy legalábbis van valamilyen pasi az életében. Ugye ilyenkor az a teendő, vagy azt írja elő a társadalmi protokoll, hogy rá nem szabad nyomulni, a kapcsolatát tiszteletben kell tartani és le kell mondanod róla. Legfeljebb "kivárhatod", amíg beüt a Krach és tönkremegy a kapcsolata.

Viszont az a bökkenő ebben, hogy a nők azok benne maradnak akár egy romladozó, vagy már romlott fos kapcsolatban is, mindaddig amíg nincs konkrét elképzelésük, hogy kivel fognak újból kapcsolatot létesíteni. Sokszor volt már velem olyan, hogy jó, pasija van a csajnak, meg kell várni amíg szakítanak, és amikor szakítottak már egyből összejött egy másik pasival (aki miatt szakított). De még ha nem is jön össze azonnal valaki mással, már megvan a "kiszemeltje", egy olyan pasi akivel már az ismerkedésben ott tartanak, hogy már szinte lelki társak, és rövid időn belül össze fognak jönni. És ha átmenetileg egy rövid ideig nincs is pasija a csajnak, abban az állapotban már félig el van kötelezve annak a másik pasinak, így megint csak nem lehet megközelíteni.

Az igazi megoldás erre az, hogy igenis neked kell lenni annak a pasinak, aki felrúg egy kapcsolatot, avagy kiszabadítja a lányt egy rossz kapcsolatból. Igenis nem kifogás az, ha egy nőnek pasija van, mert így a nők 90%-át kizárod az életedből?

(Mondom, a fiatal korról beszélek, lehet már 40 évesen más a helyzet)



2018. jan. 24. 23:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha te akkora macsó vagy vagy pua tréninges ember és el tudod érni hogy egy nő otthagyja érted a hapsiját akit állítólag szeret, és beléd szeret, majd az közben ne vágjon álcsúcson a hapsi akkor igen tied a nő.

De lehet rólad is lepattintják vagy benned lesz a félsz hogy nah ez a csaj elcsábítható egy kapcsolatból hisz nekem is sikerült más miért ne próbálná be és elkezdesz féltékenykednii

Sok sikeret…

2018. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem frankó ötlet más csaját lenyúlni, egyrészt mert ha a csaj képes otthagyni a pasiját érted, akkor ezt nagy valószínűséggel veled is meg fogja tenni (értsd: nem te voltál ilyen nagy ász, hanem a lány ilyen csapodár), másrészt a fószer aligha fogja jó szemmel nézni, és olyan maflást lezavar, hogy Záhonynál állít meg a sorompó. Mindent összevetve én nem tartom ezt jó módszernek.
2018. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
7%
Aki vihető, azt vinni kell, aztán kidobni, ha elhasználódott.
2018. jan. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%

Pedig jól látod.

A nők ezer éve ezt csinálják. Ha van egy normális férfi, az biztosan foglalt. Aki nem, az nem véletlenül nem kell senkinek.

Úgyhogy vagy beéred a nyomikkal, vagy szerzel magadnak egy jó pasit.

Nézd ki a lányt, és vesd be magad! Ha látod, hogy bejössz neki, akkor csak idő kérdése, hogy a tiéd legyen.

2018. jan. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
12%
1 dolgot megtanultam a magány visz téged a legfeljebb én 24 éves vagyok még pár hétig csak online világban jutottam nőhöz de az akaratot csak kínnal lehet erősíteni azt mondom mondj nemet mindenkinek én azt tettem ugyan egy centivel sem jobb de legalább elmondhatod saját döntés
2018. jan. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
17%
az élet semleges mindenki áldásként kezeli pedig csak egy természetiesemény a pillanatodból hozd ki a maxot ugyan nem áldás az élet mégis a leghatékonyabb modja hogy megtapasztald a világot felejtsd el amit mondtak az élet nem lineáris uton halad mindig a középpontban vagy csak a dolgok haladnak jobbra balra az origohoz képest
2018. jan. 25. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
nem azt mondom hogy ne tiszteld a kapcsolatot csak láss tisztán
2018. jan. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek ezzel, azzal viszont nem, hogy veled is ugyanazt fogja csinálni, ez logikátlanság. Hisz azért hagyja ott a pasiját, mert ő már nem jó neki, te meg igen.
2018. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan próbálkozhatsz, de akkor viseld el, ha beléd rúgnak, megaláznak. Én ugyanis ezt tenném, ha nálam próbálkozna egy ilyen, és nem kopna le azonnal, amikor megmondom, hogy 5 éve van párom...
2018. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9, de ha közben szemezel vele, flörtölsz vele, stb.? Sok ilyen is van. Akinek x éve van párja, az már nem feltétlenül szerelmes, és lehet, hogy másba szeret.
2018. jan. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!