Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési nehézségek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési nehézségek miatt akar már mindenki Budapesten élni? Mert vidéken már nincsenek is fiatal lányok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyszerűen tolonganak a fiatalok azért, hogy Budapesten élhessenek, különösebb indok nélkül, mivel lakhatás szempontjából a mai árak mellett sokkal rosszabb körülmények között tudnak lakni mint vidéken. Mégis arra lettem figyelmes, hogy sokan azért mennek fel, mert vidéken nem tudnak barátnőt találni. Tehát durva leegyszerűsítéssel vidéken már csak férfiak és idős hölgyek vannak. Ez persze nem azt jelenti, hogy Bp.-n több nő lenne, sőt ott is tombol a férfitöbblet és erre rájönnek még a külföldi pasik, szóval ott sem egyszerű, de valamivel mégis jobb a helyzet, mert legalább a lehetőség adott?
2017. szept. 7. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
mert vidéken alig van fiatal elöregedő társadalom vagyunk sajnos
2017. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%

Vannak vidéken is fiatal lányok, de idézem a stílusukat:


"Zsáj á delá ágyon meg tígedet, de dzsukker csávó vagyol!"

2017. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
Nincs ferfi tobblet! Aki nem tud ismerkesni, es admagara kulsore-belsore az Tokioban is elhetne, akkor se talalna maganak senkit.
2017. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem tud ismerkedni es adni magara*
2017. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, egy fiatal élete csakis a társkeresés körül foroghat. Vidéken élek, de igen, szeretnék majd felköltözni. Azért pl, mert nem kéne 2 órát utaznom, hogy dolgozni menjek, ha hétvégén mozizni szeretnék, vagy vásárolni valamit, és ne legyek állandóan a vonatinduláshoz kötve.


A párkeresés, mint opció, eszembe sem jut, nem csak ebből áll az életem, és nem e köré építek mindent.

2017. szept. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Én még életemben nem láttam olyan embert, aki emiatt költözött volna Pestre. A legtöbben egyetem miatt, és ott maradtak dolgozni, vagy munkalehetőség miatt költöztek fel, esetleg a kulturális, szórakozási lehetőségek miatt.

Én 4 évig laktam Pesten az egyetem miatt, EGYSZER SE próbálkozott be nálam senki. (Nem is hiányzott külön9sebben, nem panaszkodásból írom, csak tényként)

Most egy pici, 1500 fős faluban lakok, és fiatal lány vagyok :) A párom nővére is huszonéves nő, ő a szomszéd kis faluban lakik. Sőt, igazából az összes volt osztálytársam, egyetemi csoporttársam, stb lány ismerősöm vidéken lakik, nem beszélgettem még olyannal, aki tényleg Pesten él, max évközben kolesz vagy szobát bérelnek.

Persze lehet, hogy csak az én ismerősi köröm fura, de azért azt nem hiszem el, hogy Budapesten kívül nem élnek nők :D

2017. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Külföldön élek, de most itthon vagyok 1 hónapig. Mikor megérkeztem Budapestre, azt láttam, hogy mennyi műnő van, felszínes plázacicák. (Sok van, nem mindenki az). Aztán megérkeztem vidékre, ahol a családom él, megyeszékhely. Egy csomó normális fiatal van, bárhová megyek.
2017. szept. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan annyi fiatal lány van vidéken is. És hálistennek értelmesebben gondolkodnak, mint a legtöbb nagyvárosi plázacica. Én áldom az istent, hogy nem mentem fel Pestre tanulni, mert így legalább normális értékrendű emberekkel vagyok, meg látok még értékes, szerető kapcsolatokat.

Amúgy az én ismerőseim közül szinte mindenki iskola miatt ment fel, meg mert jajj de menci Pesten élni meg húú nagy város meg húú Westend... Akinek van egy kis esze az nem Pesten akar párt találni. Havonta 1-2szer én is felmegyek sajnos, elborzaszt, undorodom tőle. Főleg, hogy milyen pasik vannak hát úr isten.. Nőiesebben vannak felöltözve mint én, meg többet babrálják a hajukat, mint én. Nem hogy értelmes partnert, de férfit se nagyon találni.

Amúgy lassan meg fog fordulni ez a lehetőséges dolog, mert egész Pest megye munkaerő piaca egyre telítettebb. Itt vidéken meg lassan kiöregednek, kellenek majd a fiatalok megint. Engem legalább is elég sok állásajánlattal megkeresnek, mert egyszerűen nincs fiatal aki dolgozni akarna itt.

2017. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Videken is tele van minden kiehezett ribikkel, ugyan ugy ahogy a nem videki orszagokban is.
2017. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Sirok az ilyen idiota kerdesektol.
2017. szept. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!