Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresési nehézségek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresési nehézségek miatt akar már mindenki Budapesten élni? Mert vidéken már nincsenek is fiatal lányok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy egyszerűen tolonganak a fiatalok azért, hogy Budapesten élhessenek, különösebb indok nélkül, mivel lakhatás szempontjából a mai árak mellett sokkal rosszabb körülmények között tudnak lakni mint vidéken. Mégis arra lettem figyelmes, hogy sokan azért mennek fel, mert vidéken nem tudnak barátnőt találni. Tehát durva leegyszerűsítéssel vidéken már csak férfiak és idős hölgyek vannak. Ez persze nem azt jelenti, hogy Bp.-n több nő lenne, sőt ott is tombol a férfitöbblet és erre rájönnek még a külföldi pasik, szóval ott sem egyszerű, de valamivel mégis jobb a helyzet, mert legalább a lehetőség adott?
2017. szept. 7. 12:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Budapesten kívül nézzétek még meg a top 5 lakosságú városokat is. Szeged, Miskolc, Debrecen, Győr, Pécs és még talán egy-kettő másik.


Ezek is elég fa sza helyek azért élni. Én éltem már Debrecenben két évet és most Szegeden vagyok, de Győrről is sok jót hallottam. Ezekben a 150-200 ezres városokban is közel ugyanolyan könnyű ismerkedni, mint Budapesten. Itt is szinte kifogyhatatlan a szép nők tárháza, nagyon ritkán botlok bele ugyanabba kétszer.


Szegedre is rengeteg fiatal lány jön a környékről az egyetem miatt. Jó hely ez is, de ugyanez igaz Debrecenre, Pécsre, stb-re.

Ráadásul ezek a városok jó értelemben nem olyan zsúfoltak, rohanósak, mint amilyen Budapest.

2017. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez így hülyeség. Rengeteg vidékről jött Pesten élő embert ismerek, férfit is, hát egy sem azért ment fel, mert nem talált magának vidéken párt. Hanem 1) nem gyárban akart dolgozni, mert többre volt hivatott, és Pesten sokkal jobb lehetőségei vannak, 2) Pesten sokkal több és változatosabb munkalehetőség, szórakozási lehetőség, kulturálódási lehetőség van, és 1 óra alatt a reptéren is kint tudsz lenni és mindent be tudsz magadnak szerezni. Amúgy jártam már vidéken is, kis faluban is, hát rengeteg fiatal lányt láttam. Aki közülük nem tud vkit szerezni magának, annál nem az lesz a baj, hogy lehetőség nincs. Max. olyan helyeken tudom elképzelni, ahol az egyetlen munkalehetőség a nehéz fizikai munka közmunkában, hogy a nők csoportosával mennek fel Pestre, mert különben éhen hal.
2017. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12:


De nem minden tudatos döntés. Biztos, hogy a legtöbb embernek nincs a fejében így konkrétan hogy "Na én most felköltözöm, mert ott több lesz a nőknél is a lehetőség." Ez inkább csak tudat alatt fogalmazódik meg sokszor, jön magától.

2017. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Nos én rengeteg pàr szàz fős falut ismerek, ott az értelmes emberek egymásra találtak. Egy vidéki lány talpraesettebb életrevalóbb mint egy pesti lány aki kaját rendel mert 8órás irodai munkában elfáradt heti 40óra munka után ő nem fog mosni ....
2017. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#14

Ja, mert ez így néz ki, hogy vidéken van a tyúkól ganyézása meg a kapálás, pesten meg van az irodai munka, és ennyi. :DD

2017. szept. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15. Arról nem is beszélve, hogy aki életében nem volt mondjuk komolyabb irodai munkán (itt most nem a főnök macája kávézőző Icukáról beszélünk), meg mondjuk nem is tanult, az nem is érti meg, hogy szellemileg is el lehet fáradni.


Plusz ahhoz képest, hogy elvileg minden vidéki lány milyen talpraesett meg házias, nagyanyám már a maga idejében sem csinált semmit otthon, csak vakarta a fenekét... és gazdagok sem voltak. Én a lenézett irodai munkásként többet főzök 3 hét alatt otthon, mint ő valaha... és ez akkortájt volt, amikor még ez nem volt ott divat... akkor manapság hány olyan vidéki lány lehet, aki azt sem tudja, mire használják a serpenyőt...

2017. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16

Ismerős, az én nagymamám is úrihölgy volt már fiatalkorában is, hiába élt vidéken egész életében... most nem leszólom, szerettem, imádtam, isten nyugosztalja, de nem volt az a fejkendős pipéket etetős parasztasszony, akit sokan elképzelnének :D Irodában dolgozott, szórakozni járt, elegáns ruhákat hordott, néha valami nagyon amatőr szinten modellkedett, odáig volt az aranyékszerekért, külföldre járt nyaralni, stb.

Kicsit unalmas már ez a felfogás... Vidéken lakok, heti 3 napon egyetemre járok, 2 nap dolgozok (irodai munkát, micsoda fertő), mosógép mos helyettem, a kaját rendeljük hétközben, emellett hétvégén főzünk (közösen a párommal, nahát), pucoljuk a lakást, és nem szeppenek meg, ha kertet kell ásni, vagy csirkét vágni.

Nem vagyok se parasztleány, se világi kényes hercegnő. A világ nem fekete fehér, ezt kéne már sokaknak felfogni..

2017. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

14es vagyok....írtam sok olyan falut ismerek ahol pár százan laknak....amely falukat ismerek ott ha egy lány nem tud 20 éves korára főzni

kinézik a faluból...felénk ez a szokás.

2017. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!