Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság férfiként miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság férfiként miért olyan nehéz szexhez jutni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl 10-20-30 évvel ezelőtt is ilyen nehéz volt a helyzet?

Szerintem egy átlagos csajt is ugyanolyan nehéz találni, mint pl egy jó munkahelyet, vagy ennyire felértékelődött volna napjainkban a punci?



2018. júl. 6. 14:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Van kb 2-300 férfi ismerősöm, egyiknek sem nehéz. veled van a gond.
2018. júl. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

#1

Jó nekik akkor.

2018. júl. 6. 15:02
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Azért sztem nem olyan nehéz :D
2018. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%
Nemtom én csajt és munkahelyet is igen rövid időn belül találok. Helyesebben fogalmazva ők találnak meg folyton engem.
2018. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

Lehet át kéne gondolni az igényeidet és az általad nyújtott “szolgáltatásokat”.

Teszem azt, ha úgy nézel ki, mint Zámbó Árpi, és mondjuk Gal Gadot tipusú csajoknál alább nem adod, akkor tény és való, hogy nehéz lesz nőt szerezned.

2018. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hogy csináljátok, hogy találtok egyből csajokat?
2018. júl. 6. 15:11
 7/20 A kérdező kommentje:

#5

Külsőre átlagosnak tartom magam, bár azt tudom, hogy akiknek nincs valami extra nagy külsejük, az alapból alulról indul.

2018. júl. 6. 15:13
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem nehéz,a lányok is sokfélék nem az elérhetetleneket kell keresni,eggyel kettővel lentebbi kategóriában a lányok sem tartják olyan nagyra magukat,velük sokkal könnyebb és az még nem a csúf kategória.Amúgy is érdemes az okos lányokat keresni,mert puncija mindegyiknek van.
2018. júl. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%
Hol lehet ismerkedni? Pl. McDonalds. Ha rendszeresen bejársz, nagy valószínűséggel mindig ott lesz ugyanaz az eladó csajszi és onnantól kezdve rajtad múlik a dolog. Ha jó a dumád és nem a legszebb bulákra ugrasz rá egyből átlagos srácként, akkor nyert ügyed lesz. Nem kell első alkalommal megdumálni a csajt, először csak fűzögesd kicsit, hogy elkezdjen otthon fantáziálni rólad. Aztán a 3-5. alkalommal elhívod valahová egy szimpla "Mikor végzel, nincs kedved munka után beülni valahová?" kérdéssel.
2018. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hmm, egész jó dolgokat írtatok.

Itt ezen a kis településen, ahol lakom, sajnos nem igazán vannak olyan helyek, ahová el lehetne menni. A lányok is vagy 18 alatt vannak, vagy csak idősebbek vannak. Konkrétan a huszas korosztály nem is létezik, főleg a lányokra értve.

2018. júl. 6. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!