Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság nincs értelme férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nincs értelme férfiként nőkre vadászni?

Figyelt kérdés

Nincs értelme egy mai férfinak komoly szándékkal nők felé közeledni?

Épp józan ésszel végiggondolva, én azt látom, tapasztalom hogy mindenhol a külsőségek számítanak, honnan jöttél, mid van, mit tudsz letenni az asztalra, ami egy nőnek számít, és mind ezen felül egy kapcsolatban is az számít milyen tapasztalt vagy, hogy tudsz kezelni helyzeteket, milyen vagy az ágyban..stb

Nincs olyan hogy van egy normális értelmes tisztelet tudó férfi,aki nem csinál magából hülyét, esetleg rendelkezik valami belső hibával, és egy nő leállna vele bármi komolyabbra is. Mert a nő az mindig talál jobbat, többet.

Én meg úgy gondolom hogy ezek a mai társadalmi domináns tökéletes férfi minta, ez olyan dolog hogy magára erőlteti az ember, azért hogy megfeleljen a nő elvárásainak valamilyen szinten. Sok nő gondolkodás nélkül válogat, és kialakult bennük egy elvárt szint hogy hol kezdődik számukra a férfi, akivel foglalkoznak. Viszont erkölcsi és elvi okokból ha én erre gondolok hogy ez kell ahhoz hogy nőhöz közelebb kerüljek, úgy érzem teljesen az értékrendemmel ellenkezőleg hat. Olyan dolgok amiket én nem akarok magamra erőszakolni, mert akkor elveszteném a valódi belső értékeimet.

Ebből gondolom úgy, hogy aki nincs rá születve, nincs sok tapasztalata, vagy háttere, annak fölösleges erőlködni, ha egyszer nem ez kell nőknek. Magyarán minden ilyen férfi aki egyedül van, próbálkozik, sokak vannak akik szüzek, ezek a férfiak mind lehúzhatják magukat a wc-n? Igazam van? Oké, nem hasonlítom magamat más férfiakhoz, de egy dolog ami szerintem nagyon igaz és mindenkire érvényes a párkeresést illetően, hogy akiknek nincs tapasztalatuk, vagy épp hogy csak nővel voltak egy röpke ideig még réges rég, azok nem fognak kelleni mai nőknek. Azért nem, mert nincs tapasztalatuk, nem tudják kezelni a helyzeteket, s a nőknél meg van az a bizonyos szint, hogy hogy mehet hozzájuk egy férfi. Másik témát lehetne nyitni arról is, hogy nők olyan férfiakkal kezdenek, akik többet adnak, akiknek kiépített életük van, és ezt az életminőséget viszik egy következő kapcsolatba elvárásként, ezért nem tudja meg ugrani ezt a szintet egy átlag férfi.


2017. jan. 5. 11:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen felesleges nőkre vadászni, némelyiken van egy tenyérnyi bunda, de az is lyukas. :(


Esetleg próbálkozz olyan csajoknál, akik szerint az állandó nyávogás és önsajnáltatás roppant férfias.

2017. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
25%

#1


A Tahófalvi Színház poénját hallották...


#Kérdező


Sok baromságot írsz, sőt szinte csak azt, de az az egy igaz, hogy mindegy mit teszel, ha olyan csajoz mész akinek nem vagy kifejezetten a kiszemeljte akkor "lehet menni"...

2017. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%

#1

Telitalálat.



Nyafogó urat meg két sor erejéig tudtam csak olvasni.

2017. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%
Meg lehet tanulni azokat a fogásokat, amik bejönnek ha nem is menden nőnél, de sokuknál. Ezzel növelheted az esélyeidet. De lehet, hogy ezeket a módszereket te nem fogod erkölcsösnek gondolni, vagy úgy érzed, hogy ez a magatartás nagyon távol áll a te személyiségedtől. Akkor igen, nehéz dolgod lesz, és igen, lehet, hogy egy idő után belefáradsz, és feladod.
2017. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
27%
nincs,egyetértek.
2017. jan. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
47%

#4


Ez olyan akkor mint gazdaggá válni. A "leggazdagabbak" többsége jó barátságban áll az adócsalás nevű dologgal. Klapka, Soros, Sas (Polacsek), politikusaink többsége, "béemvés ""vállalkozó"" kopaszok", Gates még mikor indult szintén undorító trükökkel lett első a Microsoft, Trump, "Rócsildék" (na, náluk az összes gennyes trükk előfordul), Rockefeller stb.

2017. jan. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
#1 Szerinted ez hol önsajnálkozás, nyavalygás? ennyi erővel akkor én is azt mondhatom rád hogy frusztrált vagy, egy lelki sérült beteg aki már egy normális kérdést is frusztráltságból annak nevez hogy önsajnálat nyavalygás, sajnálom h ilyen törékeny a pici lelked..
2017. jan. 5. 12:13
 8/35 anonim ***** válasza:
77%

Női szemmel nézve ugyan elképzelésem sincs, milyen a férfiak párkeresési élete, de ahogy olvasom ezt, meg gyakorlatilag az összes nehézséget leíró kérdést, mindig valahogy az az érzésem, mintha "a nők" a szemetekben egy külön faj lennének, vagy én nem tudom. Mindig "a nők" igényeiről beszéltek (tudod, mint amikor azt írják, hogy az orchideát tedd napos helyre, kevés vízzel, a muskátlit meg árnyékba, sok vízzel), egy ilyen homogén, egységesen leírható valamiről. Komolyan, mint valami marslakó, úgy érzem magam a leírásotokból.


Szerintem elég az, és talán még meglepetést is okoznál ezzel néhány nőnél, ha egyszerűen emberként kezeled. Akinek vannak hibái, tévedései, rossz döntései, érzései, önálló gondolatai, vágyai és ambíciói. Tudod, mint neked. Akik nem csak két dimenzió szerint működnek, már a párkeresés címén, hogy vagy gazdag vagy, vagy szép, hanem mindenki egyéni szempontok szerint dönt- jól vagy rosszul, tökmindegy, de nem mindenki csak az alapján, hogy ezt-azt-amazt megcsináltad-e már és jó vagy-e benne.


Azt értem, hogy problémád, hogy sokan tapasztalatot, kész embert várnak a kapcsolatba, de azt nem értem, miért. Minthogy a felnőtt párkapcsolatok témakörébe írtál, feltételezem nem tinilányokkal ismerkedsz, innentől kezdve nem kellene, hogy meglepjen, hogy nem egy még fejlődőfélben lévő, bizonytalan kimenetelű emberre várnak. Bizonyos helyzetek kezelésében szerzett tapasztalat munkahelyen is elvárás, nemhogy a magánéletedben, ami sokkal kiterjedtebb területeken mozog. Ha valaki mondjuk a harmincas éveiben már azért úgy szeretne férjhez menni és gyereket szülni, akkor nem biztos, hogy egy tapasztalatlan férfira fog vágyni, akiről még ő maga sem tudja, hogyan kezel mondjuk egy pénzügyi vitát, vagy ha a nőnek rossz napja van és egyébként is meg fog neki jönni. Most csak ilyen nagyon durva példát hoztam, de az együttélés alatt sok konfliktushelyzet jöhet, amiben határozottan segít, ha nem akkor találkozol először a jelenséggel. És ha valaki őszintén komolyan tervez, akkor ezt kénytelen figyelembe venni, mert különben nagyon könnyen megütheti a bokáját. Érted, remélem.


Szóval, magyarán: kezeljétek már végre emberként a női nemet, az istenért. Nem valami felsőbb hatalom, egy piedesztál büszke tulajdonosai vagyunk, hanem egyszerű, hús-vér emberek, közeledjetek is eszerint felénk. A többit meg... Kezdj fiatalabb lánnyal, vagy csak próbálkozz, ismerd meg magad, az sokat dob előre a párkeresésben egyébként is.

2017. jan. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
37%

Hasonlóan látom, a nők kb fele az adoniszokra vagy alfa egyedekre hajt, őket fogadja el partnernek. Ebbe a körbe tartozik még az ilyen lányos megjelenésűek, folyton szépítgeti magát, páva vagy díszbu*i külsővel és laza stílusával hódít.

Van a másik véglet, aki szimplán jól néz ki, van jó állása, lakása, autója és nem gond, hogy legyen párja.


De sok olyan van, aki külsőre, genetikailag nem túl vonzó, szóval ha nem jár társaságba, ahol ki tudna bontakozni, akkor nem lesz nője.

De a csajok között is sok unszép van, ha viszket a punciuk, egy átlagos fiúval összejönnek, mert az alfahímeket őket se érdeklik.

2017. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%

#8


Ez szép leírás. Bár mindenki így gondolkodna. Eltűnhetne már a "minimum 3.randin csóknak kell lennie" világnak.


(A baj csak az, hogy bizony mára sok nő szerti is magát felsőbbrendűnek kezeltetni, mert "ő megérdemli" és ha véletlenül mégsem akkor már megy is tovább, mert "nem érezte magát nőnek" - és ezek valós esetek...)

2017. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!