Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság nincs értelme férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nincs értelme férfiként nőkre vadászni?

Figyelt kérdés

Nincs értelme egy mai férfinak komoly szándékkal nők felé közeledni?

Épp józan ésszel végiggondolva, én azt látom, tapasztalom hogy mindenhol a külsőségek számítanak, honnan jöttél, mid van, mit tudsz letenni az asztalra, ami egy nőnek számít, és mind ezen felül egy kapcsolatban is az számít milyen tapasztalt vagy, hogy tudsz kezelni helyzeteket, milyen vagy az ágyban..stb

Nincs olyan hogy van egy normális értelmes tisztelet tudó férfi,aki nem csinál magából hülyét, esetleg rendelkezik valami belső hibával, és egy nő leállna vele bármi komolyabbra is. Mert a nő az mindig talál jobbat, többet.

Én meg úgy gondolom hogy ezek a mai társadalmi domináns tökéletes férfi minta, ez olyan dolog hogy magára erőlteti az ember, azért hogy megfeleljen a nő elvárásainak valamilyen szinten. Sok nő gondolkodás nélkül válogat, és kialakult bennük egy elvárt szint hogy hol kezdődik számukra a férfi, akivel foglalkoznak. Viszont erkölcsi és elvi okokból ha én erre gondolok hogy ez kell ahhoz hogy nőhöz közelebb kerüljek, úgy érzem teljesen az értékrendemmel ellenkezőleg hat. Olyan dolgok amiket én nem akarok magamra erőszakolni, mert akkor elveszteném a valódi belső értékeimet.

Ebből gondolom úgy, hogy aki nincs rá születve, nincs sok tapasztalata, vagy háttere, annak fölösleges erőlködni, ha egyszer nem ez kell nőknek. Magyarán minden ilyen férfi aki egyedül van, próbálkozik, sokak vannak akik szüzek, ezek a férfiak mind lehúzhatják magukat a wc-n? Igazam van? Oké, nem hasonlítom magamat más férfiakhoz, de egy dolog ami szerintem nagyon igaz és mindenkire érvényes a párkeresést illetően, hogy akiknek nincs tapasztalatuk, vagy épp hogy csak nővel voltak egy röpke ideig még réges rég, azok nem fognak kelleni mai nőknek. Azért nem, mert nincs tapasztalatuk, nem tudják kezelni a helyzeteket, s a nőknél meg van az a bizonyos szint, hogy hogy mehet hozzájuk egy férfi. Másik témát lehetne nyitni arról is, hogy nők olyan férfiakkal kezdenek, akik többet adnak, akiknek kiépített életük van, és ezt az életminőséget viszik egy következő kapcsolatba elvárásként, ezért nem tudja meg ugrani ezt a szintet egy átlag férfi.


2017. jan. 5. 11:49
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
14%

Figyuka kérdező, leírom nekem milyen pasik jönnek be, és ehhez lehet viszonyítani.

Fitneszmodell vagyok, divatfotózásokból élek.

Szóval elsőként is, az olcsójánosokat nem szeretem, mint ahogy a nők többsége sem, csak sokan nem merik kimondani sem.

Ne legyen munkás, meg gyártósori operátor, úgy ez a proliréteg találja meg a saját súlycsoportját, de engem hagyjanak békén.

Ezt ki is szoktam írni a társkeresőn,ha pasit keresek.

Szóval nekem milyen kell.

Minimum legyen vállalkozó, ne kezdő kisvállalkozó, a kis üzletében, mert abból nincs lové, se szabadidő.

Jól bejáratott vállalkozása legyen, hogy neki már ne kellejen dolgoznia.

Általában megnézem a képeit a társkeresőn, kérek tőle spontán képeket, amit a konyhában vagy fürdőszobában készít, így már lehet látni, milyen körülmények között él.

Legyen saját kertesháza, hitel nélkül, minimum felsőkategóriás kocsija, max a vw passat az alsó határ.

Negyedévente vigyen el nyaralni.

kb ennyi az elvárás, sajnos manapság elég kevés pasi üti meg ezt a szintet.

2017. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
21%
21-es te nemcsak fitnessmodell vagy hanem az elvárásaiddal egy pénzéhes prosti,mert te csak ennyiért adod oda magad,tehát nem vagy különb a fizetős prostiktól.ezt itt elismerted.
2017. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
31%

Egyedülálló anyáknak jó leszel!

Mert ugye nőknek ,csak akkor kellenek átlagos normális férfiak: Mikor hoppon maradt nő és alfahímtől született gyerekével, kell egy balek aki eltartsa. :)

2017. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
42%
Előző válaszíró pfff, na egy olcsójános:)
2017. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
45%

"Viszont erkölcsi és elvi okokból ha én erre gondolok hogy ez kell ahhoz hogy nőhöz közelebb kerüljek, úgy érzem teljesen az értékrendemmel ellenkezőleg hat. Olyan dolgok amiket én nem akarok magamra erőszakolni, mert akkor elveszteném a valódi belső értékeimet. "


Eddig jutottam el, és itt rájöttem, hogy a kérdező menthetetlenül búza, azért érzi ekkora tehernek, hogy egy nőnek meg kell felelni.


Ezt a két mondatot képtelenség másképp értelmezni, ha azt veszem alapul, hogy számomra mit jelent a belső érték.

Gondolom legalább is, hogy nem az aranyerét félti a csajoktól...

2017. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
44%

"Fitneszmodell vagyok, divatfotózásokból élek. "


Milyen érdekes magyar "modell" nők 10-ből 9 prosti. :)

2017. jan. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
48%

#22


Ne húzd fel magad egy párperces nyíltan provokatív célokra létrehozott "regisztráció" miatt.


A hazudozásán pedig jót nevettem, jó ezeket a meséket olvasni.

2017. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
48%
Uram isten, nehogy már bevegyétek ezt a 21-es kamudumát!
2017. jan. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%

Én azért nem egy fiút ismerek köztük több olyat aki nem egy matyóhímzés most fölhoznék néhány példát. Igazából csak azért hogy az én és mások ízlése közötti különbséget érezzük. Igen ahogy írták ha az ember komolyan tervez és már nem a 20-on éves majd lesz valami korszakát éli akkor fontos hogy a párja olyan legyen aki már tudja kezelni a dolgokat megtapasztalt ezt-azt és ilyen esetben már az is fontos hogy mit ért el. Sokkal jobb anyagi helyzetből indul egy olyan pár ahol mindkettőnek van munkája főleg ha egy biztos előrelépési lehetőségeket biztosító hely. De van akiknek már az is sok hogy egyáltalán keressen valamit. Ezen felül nagyon fontos hogy beindítson valamit a férfi a nőben.

Nekem volt egy korábbi párom (fogjuk rá) akivel fél évig nyektettük egymást végül kiléptem a kapcsolatból. Egyszerűen nem tudtam rá férfiként nézni mert sok olyan tulajdonsága volt ami az én szememben rontotta ezt a képet. Ennek ellenére előttem is volt és most is van párja pedig nem jóképű és az alakja a molett férfi megfelelője de tény hogy van benne valami ami megfogja az embert.

Van egy másik pasi lassan 30 neki egy barátnője van volt és szerintem lesz. Így is a csaj szedte föl kvázi meg kellett erőszakolni hogy történjen valami. A srác informatikusnak tanult majd kibukott most újra kezdte munkája igazából soha nem volt egy ilyen 4 órás irodista cuccot csinál épp és az anyján élősködik. Nagyon messze van a jóképűtől olyan alekoszos a kiállása és folyton okoskodik. A csaj akivel van még butább mint ő. Szerintem kicsit sérült is. Valahogy sem testileg sem szellemileg nem a korának megfelelően fejlett. Dolgozni ő se sokat szokott általában néhány havonta talál valami bolti melót majd rövid időn belül kirúgják szintén az anyja nyakán él.

A csajnak a saját helyzete miatt más az elvárása mint nekem egy pasival szemben.

Egy másik srác örök hősszerelmes persze mindig plátói marad. Kevés lány tetszik neki és kicsit balf.asz olykor de nagyon szerethető figura. Ő még csak 21 szóval van ideje fejlődni mert most még nagyon éretlen. Egyenlőre nem igen volt kapcsolata talán egy ha jól tudom néhány hónapig. Ő átlagos külsejű sőt nekem külsőre kifejezetten tetszik csak túl komolytalan még. Nála az a legnagyobb gond hogy nem elég tökös és még csak nem is jól választ.

Egy másik fiú aki bepróbálkozott régebben (előtte barátok voltunk) szintén hosszú évek óta kapcsolatban van. A srác duci és akkoriban számomra teljesen férfiatlan volt inkább megvédeni szerettem volna mint lefeküdni vele. Ezek után pasi társaságba került és megváltozott. Még most is husis és kedves de valahogy a kiállása és megjelenése férfias lett. Hogy ebben a változásban a csaj vagy a társaság volt e az igazi hajtó erő nem tudom. De nagyon jót tett neki a változás.

Egy másik srác ismerősömmel igazán kitolt a genetika. Szegény alacsony és szerintem valamivel átlag alatti az arca emellé vékony testalkatú. Még mindig az anyával él pedig évek óta dolgozik. Mindig van valami gondja a munkahelyeivel sokáig volt munkanélküli de most épp el van az adott helyen. Kedves egyszerű nem túl okos de szelíd jó ember és igazán a langyos víz kategória. Ha valahol épp megfelel neki ott leül legyen ez munka párkapcsolati vagy bármilyen más fronton. Semmi ambíció vagy életcél. Így ragadt az anyja nyakán és ezért nincs kapcsolata. Ha meg is tetszik egy lány neki mire eljut oda hogy kilépjen a korfontzónájából és csináljon is valamit addigra a csaj beleőszül.

Egy másik örök agglegény egy olyan haverom aki erősen lelkisérült. Mélyen gyűlöli a nőket mert persze mind k.va ilyen igazi világfájdalommal bíró alak. Ha épp jó napja van kedvelhető figura de ha elborul nem lehet vele beszélni sértődékeny és gyenge jellem. Kinézetre olyan mint az amerikai gengszterfilmek kisstílű tolvajai meg drogdílerei. Vékony csontos magas körszakállal és már a szeme se áll jól.

Bocsánat a szövegelésem hosszáért :) rövidebben nem tudtam őket jellemezni. Az ilyen kérdéseknél mindig ők jutnak eszembe. Az én számomra ezek a férfiak alkalmatlanok a kapcsolatra mégis vannak nők akiknek megfelelnek. Még a két utolsó példa pasinál is volt olyan csaj akivel lehetett volna valami csak elszúrták. A nők nem egységesek. Mindenki más módon szocializálódott más értékek váltak számára vonzóvá vagy taszítóvá. Más a személyisége így a pasiban is mást keres mint egy másik nő. Persze sok olyan érték van ami a nagy többség számára vonzó vagy épp taszító de míg mondjuk én egy olyan párt kerestem aki vezető típus addig van olyan barátnőm aki kifejezetten irányítható pasit akar.

Sok sikert és kitartást kívánok a kereséshez szerintem megéri.

Abban mindenképp igazad van hogy sokat dob ha valaki tapasztalt de tapasztalatot lehet szerezni fiatalabb csajokkal akiknek nincs ilyen igényük. A jó az ágyban kategória ugyan ez. Egyrészt gyakorlat teszi a mestert másrészt hiába nyújtasz Julcsi igényei szerint száz százalékot ha nekem nem olyan az ízlésem. Össze kell csiszolódni és még akkor is megeshet hogy egyszerűen az igények nem találkoznak. Azt már leírtam miért fontos hogy mit tudsz letenni az asztalra hisz ez konkrétan a túlélés záloga. Viszont azzal nagyon nem értek egyet mikor a takarítólány az elnökről álmodik.

2017. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
56%

8. vagyok:


Két dologra szeretnék reagálni. Az egyik egy másik válaszolótól érkezett, aki azt mondja, hogy 40 év alatt nem érdemes foglalkozni az írásom alapján a férfivel, mert addigra tanul meg minden helyzetet kezelni. Lehet, hogy ez jött le a szövegemből, de csak mert tényleg nem tudom, te kérdező, illetve a keresett nők milyen korosztályban vannak. Nyilván 20-25 évesen még nem várja el senki (a 21. válaszolót leszámítva), hogy abszolút bejáratott életed és önálló egzisztenciád és a teljes világ minden lehetséges kimenetelére kiterjedő tapasztalatod legyen. Nyilván elalélnak a 22-23 éves lányok ettől, de elvárásnak biztos, hogy nem elvárás. Együtt kell haladni a magad fejlődésével- tizenévesen próbálkozni, kalandozni, ismerkedni a másik nemmel, magaddal, a szexualitással, a párkapcsolatokkal. Huszonévek elején az első komolyabb kapcsolat, amikor megtanulod, milyen kompromisszumokat kötni, elköteleződni, felnőttként jelen lenni, felépíteni önmagad. Vagy váltasz, vagy nem, de innen már igény szerint változó időben jön a családalapítás, családfenntartás, satöbbi. Ez utóbbi esetben van lényege a tapasztalatoknak és az egzisztenciának, a már megteremtett életednek. Nyilván az ideális korokat és ideális történeteket írtam le, de alapvetően minden korosztálynak más a feladata és elvárása a párkeresésben. Akkor van gond, ha valaki nem a korosztályának/élethelyzetének megfelelő párkapcsolati elvárásokkal áll neki a dologhoz, pl 17 évesen várja a teljes megteremtett egzisztenciát, a hitelmentes házat és a felsőkategóriás autót, családalapításra hivatkozva. Kicsit paradox lenne :)


A másik, amire reagálnék, az a te eseted kérdező, amikor azt mondod, hogy egyik exed egy gazdagabb férfiért lépett le. Itt az én történetem mondom el: volt egy exem, haldoklott a kapcsolat, próbáltam megmenteni, igyekeztem, nem sok sikerrel, és pont ebben az időszakban jött egy férfi, aki egyszerűen elvarázsolt a lényével, törődésével, figyelmével. Leléptem az ex mellől, aki csak ekkor fogta fel, hogy valóban nem csak vicceltem, amikor a kapcsolat végét vizionáltam és a problémákról akartam beszélni. Szerintem a mai napig meg van győződve róla, hogy az új pasi (mára férjem) pénze miatt hagytam őt el, mert egyrészt nem volt alkalmuk megismerni egymást (nem is feltétlenül baj :D ), és egyébként is úgy érzem, hogy nem érdekelte, csak a maga egóját akarta ezzel védeni, hiszen ő "nyilvánvalóan nem csinált semmit rosszul, az átkos felszínes, anyagias női fajzat", tudod. Ő csak annyit látott, hogy a férjemnek akkor volt kocsija, neki meg nem. Azt, hogy ezen felül mije volt, mije nem, már nem tudott, de ezt egyből összekötötte azzal, hogy én anyagiasságból léptem a gazdagabb pasi mellé, szóval azért nem venném a helyedben készpénznek, hogy csakis a pénze miatt lépett a volt barátnőd. Lehet, hogy jobban figyelt rá, vagy szebb bókokat mondott, akármi, ami miatt jobban magához illőnek érezhette, anyagiaktól függetlenül is. Tudod, ha nekem hideg vízre van szükségem egy tikkasztó nyári napon, te hiába fújkálod a felforralt vizet napestig, ha valaki elsétál mellettem jeges vízzel, bár hálásan rád mosolygok, mégis kapva kapok a lehetőségen, hiszen neki már eleve ott van a kezében az, amire vágyom, neked meg ki tudja, lesz-e valaha.

2017. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!