Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság nincs értelme férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság nincs értelme férfiként nőkre vadászni?

Figyelt kérdés

Nincs értelme egy mai férfinak komoly szándékkal nők felé közeledni?

Épp józan ésszel végiggondolva, én azt látom, tapasztalom hogy mindenhol a külsőségek számítanak, honnan jöttél, mid van, mit tudsz letenni az asztalra, ami egy nőnek számít, és mind ezen felül egy kapcsolatban is az számít milyen tapasztalt vagy, hogy tudsz kezelni helyzeteket, milyen vagy az ágyban..stb

Nincs olyan hogy van egy normális értelmes tisztelet tudó férfi,aki nem csinál magából hülyét, esetleg rendelkezik valami belső hibával, és egy nő leállna vele bármi komolyabbra is. Mert a nő az mindig talál jobbat, többet.

Én meg úgy gondolom hogy ezek a mai társadalmi domináns tökéletes férfi minta, ez olyan dolog hogy magára erőlteti az ember, azért hogy megfeleljen a nő elvárásainak valamilyen szinten. Sok nő gondolkodás nélkül válogat, és kialakult bennük egy elvárt szint hogy hol kezdődik számukra a férfi, akivel foglalkoznak. Viszont erkölcsi és elvi okokból ha én erre gondolok hogy ez kell ahhoz hogy nőhöz közelebb kerüljek, úgy érzem teljesen az értékrendemmel ellenkezőleg hat. Olyan dolgok amiket én nem akarok magamra erőszakolni, mert akkor elveszteném a valódi belső értékeimet.

Ebből gondolom úgy, hogy aki nincs rá születve, nincs sok tapasztalata, vagy háttere, annak fölösleges erőlködni, ha egyszer nem ez kell nőknek. Magyarán minden ilyen férfi aki egyedül van, próbálkozik, sokak vannak akik szüzek, ezek a férfiak mind lehúzhatják magukat a wc-n? Igazam van? Oké, nem hasonlítom magamat más férfiakhoz, de egy dolog ami szerintem nagyon igaz és mindenkire érvényes a párkeresést illetően, hogy akiknek nincs tapasztalatuk, vagy épp hogy csak nővel voltak egy röpke ideig még réges rég, azok nem fognak kelleni mai nőknek. Azért nem, mert nincs tapasztalatuk, nem tudják kezelni a helyzeteket, s a nőknél meg van az a bizonyos szint, hogy hogy mehet hozzájuk egy férfi. Másik témát lehetne nyitni arról is, hogy nők olyan férfiakkal kezdenek, akik többet adnak, akiknek kiépített életük van, és ezt az életminőséget viszik egy következő kapcsolatba elvárásként, ezért nem tudja meg ugrani ezt a szintet egy átlag férfi.


2017. jan. 5. 11:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
27%

16-os, nincs igazad. Az, hogy te hogy látod a világot, az nem a világot tükrözi, hanem önmagadat. Nem a nők ilyenek meg olyanok és nem a pénz meg a külső számít sokszor, de pont az ilyenek mint ti képtelenek vagytok felfogni hogy egy férfi stílusa,intelligenciája, karizmája az ami nyerő és ha ebből neked nincs, akkor lehet autód vagy pénzed vagy gyúrhatsz ezerrel,akkor is csak a nők egy bizonyos rétegére fogsz hatni, éspedig pont arra amelyiket lenézed.

A legtöbb ilyen pasi mint a kérdező is unalmas, picsogó, másokat hibáztat a maga nyomoráért, ami nagyon visszatetsző tulajdonság, mert a felelősségvállalás teljes hiányát jelenti. Egy férfi a semmiből is megteremti magát, a saját világát. Én nőként ugyanezt tettem. Nem a pénz a lényeg, hanem a sikerorientált hozzáállás, intelligencia, hogy szereti a munkáját, ha nem, akkor már tervezi a következőt. Talpraesett. Mert ebből lesz a jó partner.

A jó hír, hogy mindössze a hozzáállásodat kell megváltoztatni ehhez, tehát bárki számára elérhető.

A rossz hír, hogy ezt te valószínűleg úgysem hiszed el, mert könnyebb másokat hibáztatni. Így bezárul a kör. Ha ki akarsz belőle törni, tegyél érte.

2017. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%
14, köszönjük az ömlengésed, de a önteltségedet máshol kamatoztass, ha segíteni nem tudsz.
2017. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
20%
31, ja szóval egy férfinek folyton talpra esettnek, probléma megoldónak, örökmozgónak, siker&karrier orientáltnak és házi munkát elvégzőnek is kell lennie és mosolyogjon 24órában és bókoljon eleget, ja és a csaj barátjaival is legyen jó fej és sportolni is legyen ideje, hogy karba tartsa magát és azért kifinomultan is öltözzön, és ne legyen sértődékeny és ha a barátnőkkel akarok lógni vagy egy jó fiú barátommal ne duzzogjon, mert őt nem hívtuk-ilyen palira vágyik a legtöbb cicababa, meg nem cicababa.
2017. jan. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
35%

Brühühü... Akkor én erre most megírom a női verziót, szóvirágok nélkül, rendben van?


Nincs értelme egy mai nőnek komoly szándékkal férfiak felé közeledni?

Mert én már unom, hogy a férfiaknak a kedves, házias, nőies nők kellenek, aki ráadásul okos, szorgalmasan dolgozik, anyának és feleségnek is el tudják maguk mellett képzelni. Én meg képtelen vagyok megugrani a lécet.

Alapvetően egy alacsony, kövér, nem túl dekoratív nő vagyok, de hát ugye nem a külső a fontos, és engem így kell szeretni, ahogy vagyok. Azt fel se hozza senki, hogy tegyek azért, hogy vonzóbb legyek.

Azt is tudom, hogy egy kiállhatatlan, hisztérikus pi.csa vagyok, aki nem tud főzni, nem akar gyereket, de ettől még én is vágyok a szeretetre, és nem vagyok hajlandó csak azért változtatni magamon, hogy egy férfi szeressen. Igenis adják lejjebb az igényeiket a férfiak, és érjék be velem, így ahogy most vagyok!

Egyébként is minden férfi disznó!


Na, és akkor most lehet adni az ívet, hogy egy nőnek mikor és hol lesz pasija. :D

2017. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
32%

34#


Én másfél évig éltem együtt egy meglehetősen elhízott, lusta, házi munkát következetesen kerülő, de emellett állandóan mindenbe beleokoskodó, néha-néha elég agresszív nővel, akit én mindezek ellenére annyira szerettem, hogy egy májusi estén megkértem a kezét. Nemet mondott, azt mondta, hogy össze van zavarodva, aztán eltűnt és éveken át semmit se hallottam róla. Haragudtam rá? Egy-két napig igen, de annyira szerettem minden hibája ellenére, hogy nem voltam képes sokáig haragudni rá. És tudod miért? Mert mi férfiak szó szerint arra vagyunk programozva, hogy legyünk elnézőek, legyünk megbocsájtóak és ne legyenek túl nagy elvárásaink a nőkkel szemben. A mi agyunk úgy van kitalálva, hogy a hibákat mindig a jó dolgok alá rendelje egy nő esetében, vagyis ha van egy kövér és pofozkodó nő, aki emellett jól tud énekelni, akkor a mi agyunk automatikusan az éneklős részre fog összpontosítani és ezt a pozitív tulajdonságot rendeli hozzá az adott nőről alkotott képünkhöz. Ahhoz, hogy egy férfi abszolút képtelen legyen vonzódni egy nőhöz az kell, hogy a szóban forgó nőnek egyetlen figyelemre méltó pozitív kvalitása se legyen, vagyis egy totális p1csának kell lennie, akiben semmi szeretni való dolog nincs.

2017. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!