Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkèrtem, h mèg ne menjen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkèrtem, h mèg ne menjen el. Mèrt ennyire furcsa ez?

Figyelt kérdés

Kb 2 nònapja vagyunk együt. Amikor utoljàra szeretkeztünk, èn voltam fölül, làttam rajta, h nagyon èlvezi (mivel, csak hetente egyszer tudunk ùgy kettesben lenni, h szexelni is tudjunk, relatìv gyorsan eldurran.) Èn, mèg kicsit tàvolabb àlltam az orgazmustòl, ìgy a fülèbe sùgtam, h "mèg ne menj el!" Ez neki nagyon furcsa volt ès kèsőbb azt mondta, h eddig tőlem hallott csak ilyet ès, h eddig senki se kèrte ki magànak, h kötelezően juttassa el a csùcsra, mert a többi làny èlvezte a szexet orgazmus nèlkül is. Persze èn is èlvezem, de ùgy nem az igazi, hoppon maradva èrzem magam. Persze, egyèbkènt szex kozben is nagyon figyelmes, szuper az előjàtèk is...de ezen a beszòlàsàn nagyon meglepődtem. 27l ès 28f


Mit gondoltok erről? Tènyleg fura volt ez tőlem? Vagy jogosan tartom furànak a reakciòjàt?



2018. jún. 28. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé fura hogy ennyi idősen még nemhalott arról hogy a szex az nem így működik

De amúgy jól tetted hogy szóltál:) legalább most már te is elfoksz meni szex közben :)

Amúgy előtte mikor szexeltetek sikerült már elmened???

2018. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom a ért furcsa, mert sokan nem csinálnak ilyet, amúgy nem hiszem, hogy gond lenne azzal,h a megkéred, de ettől független nem biztos, hogy meg tudja csinálni és még ha meg is, valószínű elég nagy nyomást raksz ezzel rá.
2018. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A legelső alkalommal nem mentem csak el, de akkor elèg vàratlan helyzetben estünk egymàsnak ès akkor meg is èrtettem, h nèhàny hònapja nem volt lànnyal, gyorsan eldurrant. Ezt àt is beszèltük. A következő nèhàny alkalommal nagyon figyelt arra, h èn is èlvezzem, fantasztikus is volt vele. Csak az utolsò alkalomnàl sùgtam ezt a fülèbe, amiről utòlag mondta, h furcsànak talàlta. Pòzt vàltottunk, mindketten elmentünk. Jò volt vele, csak kicsit èn èreztem magam kellemetlenül,h most nem kellett volna mondanom??? Mert èn ùgy gondolom, h mindkèt fèlnek fontos a kielègülès. Ès hàt...rosszul estek a szavai, h : kikèrem magamnak azt, h minden alkalommal elmenjek. Nekem ez alap volt.
2018. jún. 28. 21:07
 14/15 anonim ***** válasza:
Nehogy te érezd magad szarul :) semmi baj nincs ezzel, kell kommunikálni szex közben. És basszus, kérdezd meg, hogy neki milyen lenne, ha nem menne el minden szex után.
2018. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem furcsa ,teljesen rendben van. Én is szoktam ilyeneket suttogni a páromnak,ha mondjuk esetleg nem tudná,hogy hol tartok,és akkor tudatosabban figyel,hogy "megvárjon" engem is . Tutira sikerüljön .:D Hirtelen azt hittem,hogy valami 20éves fiucska hisztizett be. Mindenesetre próbáld elmondani neki,hogy Te nem egy exbarátnő vagy akihez hasonlítgathat . Mégegyszer ,teljesen normális doloogra "utasítottad"! :)
2018. jún. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!