Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm telojában találtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm telojában találtam fura képeket, rá kédeztem és elég furcsa dolgokat mondott, szerintetek mi van?

Figyelt kérdés
Kb 5-6 honapja edz, és gyakran ide adja a teloját, főleg most a VB végett, hogy elkezdődött és használom az email cimét, de találtam ilyen fél pucér, vagy tangás, melltartos képeket kb 20-25 db-t (amiből nekem max 3-4et küldött). Ő azt mondta, hogy megtetszett magának és probálja számon követni a változásokat mert ugy érzi jol halad az edzéssel. Meg azt is mondta, hogy neten látott ilyet és azért probálja ő is. Szerintetek van ilyen? Vagy miez?

2018. jún. 14. 20:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Fene tudja. De lehet, másoknál landolnak...
2018. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát azaz, én is pont erre gondoltam először
2018. jún. 14. 20:26
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Nekem szokta elküldeni.
2018. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. Nem egy ember csinálja ezt. :) Attól mert neked csak párat küldött el nem azt jelenti hogy másnak elküldi. Csak egy jó tanács, ne féltékenykedj mert úgy fog kidobni mint macskát sz*rni.
2018. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem féltékenykedek, már régota együtt vagyunk megvan a bizalom csak furának tartottam, hogy ilyet nem emlitett nekem. Nem vagyok féltékeny tipus
2018. jún. 14. 20:33
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

nem. nincs meg a bizalom.

pont most bizonyítod, hogy nem bízol benne..


egyszerűen készített 20 képet és 16on nem tetszett magának mert az egyiken túl nagy a másikon meg túl kicsi pl a feneke, vagy éppen a melle nem látszik eléggé vagy túlságosan az látszik a haja nem jó a körme van letörve.. a jó ég tudja mi.. tudod te mennyi mindent észrevesznek a nők magukon amik neked pl fel sem tűnnek? :D

2018. jún. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%
Kezdj el edzeni, mert lecserél egy gyúrós Gyurira.
2018. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

De megvan a bizalom, csak emigy mindig beszámolt a terveiről és most nem.

És nyugi edzek már én is kb másfél éve ;)

2018. jún. 14. 20:49
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

En is szeretem fotozni a testem. O is szereti latni,ah epul az izomzata. En is sportolok kemenyen.

N/33

2018. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Én is azt csinálom amit a barátnőd:D

25/n

2018. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!