Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom csókol furán vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom csókol furán vagy és nem tudok csókolózni? Tippeket csókolózáshoz is várok, hátha az segít

Figyelt kérdés
Van egy srác,akivel csókolóztam egyszer és nagyon tetszik,de nagyon furán csókolt.Nekem vastag az ajkam,neki vékony és nem is éreztem,hol az ajka. Eddig csak vastag ajkú barátaim voltak és ezzel még sosem volt problémám xd nagyon hülyén hangzik,de tényleg nem tudom,hogy vagy én nem tudok csókolózni és azért nem élveztem,vagy ő csókol furán

2018. máj. 19. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A kategória sem stimmel és az írásból gondolom,hogy 18 sem vagy.
2018. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!