Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek nem problémás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem problémás vagy gusztustalan utcai prostival csókolózni?

Figyelt kérdés
2017. dec. 9. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
1 szabály. A prostik sosem csókolóznak.
2017. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Tök.mindegy hogy utcai vagy lakásos mind 2 prosti

Max a lakásosnak van lehetősége szopások közt fogatmosni.

De általában prostik nem csókolóznak mert nem akarna semmilyen érzelmet adni főleg ha szűz vagy.

Nagyon sok prostit zaklatnak olyan kuncsaftok akik szűzként mentek és elcsattant egy csók és a kuncsaft érzelmeket kezdett táplálni. Ezt a prostik kerülik.

23N

2017. dec. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Smároltam, nyaltam lakásos prostikat. És ti? Nekem semmi bajom nem lett az évek alatt.
2017. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
1 szabály. A prostik sosem csókolóznak. 2. szabály. A prostinak mindig előre kell fizetni. 3. szabály. Nem kérdezgetjük, miért csinálod ezt, hány vendéged van, mennyit keresel?
2017. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es:


1. Helyes arcúnak mondott, magas, átlagos alkatú, szőke hajú srác vagyok. Eddig minden lakásos prosti csókolózott velem, akiknél voltam, külön szó vagy kérés nélkül.

Azért csókolózom, és bújok, simogatok, ölelek szívesen, mert a fizikai intimitásra is vágyom, nem csak a dugásra. Rendes csajt meg azért nem tudok szerezni, mert belsőre nem vagyok vonzó a nőknek.


2. Ehhez képest minden csajhoz, akiknél voltam, egy kivétellel utólag tettem oda a pénzt az asztalra, szex után.


3. Ez így van, jól mondod.

2017. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!