Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa szexuális vágy?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Miért van az h izgatna ha a pasim két másik nőt dugna meg egyszerre és én nézném és közbe masztiznék?


Szex közben olyan férfias, de jó lenne néha kívülről nézni..

Ez nagyon beteg?


2018. jún. 27. 22:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem beteg szerintem
2018. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 MessorKing18 ***** válasza:
93%
Szofisztikáltan beteg
2018. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Nem az ! Ha téged ez is izgat miert nem próbáljátok ki?
2018. jún. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Semennyire sem. Én mikróba teszem a macska konzervet és azt dugom mert jó ézés és olyan mint egy sunnnnnnna.

Barátnőm lenyalja utána.

Én a székletét fotózom egy éve nagyjábol és ebből van gyüjtemény

2018. jún. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
🙄akkor nincs kérdés
2018. jún. 27. 22:10
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem addig jó mindenkinek amíg ez csak vágy marad... Amúgy szerezz be jó nagy tükröket, és azok előtt csináljátok!
2018. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem éreznél féltékenységet?
2018. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha közben néha nézne rám h mennyire élvezem...nem, azt hiszem nem.

Szerelmes belém és ez nem csak ilyen testi dolgokon alapul. De igen, azt elvárnám h érzelemmentes szex legyen, nem az amit mi szoktunk.

2018. jún. 27. 22:20
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Azért van ez, mert alapjában véve büszke vagy a pasidra, hogy mekkora bika, és szeretnél vele felvágni más nők előtt is, hogy neked mekkora mákod van vele (akár még úgy is, hogy őket dugja). Aztán szépen hazaküldi őket azzal, hogy "oké, hölgyeim, ízelítőt kaptatok abból, hogy a csajom mit kap tőlem minden nap, de most már húzzatok el, mert én csak őt szeretem, ti meg csak ócska ribik vagytok". Szerintem, te ettől a mondattól olvadnál el végképp... :D
2018. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%

Vannak erre megoldások, hogy hogyan lehet kivitelezni :) Valószínűleg ritka vágy, mert a lányok többsége nem így gondolkodik, ebből kifolyólag furcsa de szerintem teljesen érthető és elfogadható.


Kicsit irigylem is a párod, még ha erről nem is tud :D

Próbálj meg tenni annak érdekében, hogy megvalósuljon, emlékezetes élményekben lehet részetek, bár elsőre szerintem nehezebb lesz 2 lányt találni erre.

2018. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!