Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megkèrtem, h mèg ne menjen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkèrtem, h mèg ne menjen el. Mèrt ennyire furcsa ez?

Figyelt kérdés

Kb 2 nònapja vagyunk együt. Amikor utoljàra szeretkeztünk, èn voltam fölül, làttam rajta, h nagyon èlvezi (mivel, csak hetente egyszer tudunk ùgy kettesben lenni, h szexelni is tudjunk, relatìv gyorsan eldurran.) Èn, mèg kicsit tàvolabb àlltam az orgazmustòl, ìgy a fülèbe sùgtam, h "mèg ne menj el!" Ez neki nagyon furcsa volt ès kèsőbb azt mondta, h eddig tőlem hallott csak ilyet ès, h eddig senki se kèrte ki magànak, h kötelezően juttassa el a csùcsra, mert a többi làny èlvezte a szexet orgazmus nèlkül is. Persze èn is èlvezem, de ùgy nem az igazi, hoppon maradva èrzem magam. Persze, egyèbkènt szex kozben is nagyon figyelmes, szuper az előjàtèk is...de ezen a beszòlàsàn nagyon meglepődtem. 27l ès 28f


Mit gondoltok erről? Tènyleg fura volt ez tőlem? Vagy jogosan tartom furànak a reakciòjàt?



2018. jún. 28. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

A többi lány élvezte a szexet orgazmus nélkül is?

Ez milyen szöveg már?

Ő büszke magára, hogy nem tud kielégíteni egy nőt?

A helyedben lépnék és keresnék egy férfit.

2018. jún. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pasiként is azt gondolom, hogy egy pöts már bocs... persze, élvezték a barátnői orgazmus nélkül, biztos nagyon jó lehet ha több ilyen lány is volt... jó a szex persze, de azért ő fel lenne háborodva ha nem élvezhetne el ugye? Ez nagyon rossz :D


Mellesleg a te reakciód teljesen jogos, ő meg kapja össze magát, vagy legközelebb te is hagyd orgazmus nélkül.


26F

2018. jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Vagy hazudik, vagy akkora egoista, hogy még az exei sem merték neki elmondani, hogy talán másról is szól a szex, nem csak arról, hogy ő elspricceljen.

Nem, nem tőled volt fura, bár aggasztó, hogy ez egyáltalán felmerült benned...

2018. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Remek pasit fogtál ki. Legközelebb "hagyd ott félúton", ha háborog, mondd, hogy te is azt hitted élvezi orgazmus nélkül is 😆
2018. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Chac Xib Chaac ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem furcsa... Két felnőtt ember megbeszéli, hogy mire vágyik. Ez a normális :)


Az a fura, hogy az előzők nem szóltak neki... egyáltalán, hogy nem veszi észre, na AZ gáz...

2018. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokta mondani a párom, ne hagyjam abba, mert közel az orgazmusa, ami azt is jelenti, hogy még egy kicsit ne süljek el, ha kontrollálhatom. Szerintem nincs ebben semmi fura. Elég természetesnek kéne lennie a szex közbeni kommunikációnak, hiszen anélkül nehezebb kitalálni, hogy a másiknak hogy a jó, hogy mit szeretne.
2018. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

" azt mondta, h eddig tőlem hallott csak ilyet ès, h eddig senki se kèrte ki magànak, h kötelezően juttassa el a csùcsra, mert a többi làny èlvezte a szexet orgazmus nèlkül is "

Ez nekem olyan, mintha ő azért szexelne, hogy beléd engedje a g€©ijét és ennyi. A te szexuális kielégülése nem is érdekli. Én mondjuk a helyében nem dicsekednék azzal, hogy más nőknek nem volt orgazmusa, miközben velem szexelt, szerintem ő nem is képes kielégíteni egy nőt.

Egy igazi férfi hagyja a nőt is érvényesülni és az a cél, hogy mindketten élvezzék és elélvezzenek.

Jogosan kérted ki magadnak az "élvezési időt".

2018. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak kìvàncsi voltam, h Ti is ennyire negdöbbennètek,mint èn, ha ìgy reagàlna erre...

Hosszù kapcsolatai voltak, el tudom kèpzelni, h 1-1 alkalommal belefèrjen az is, h valami miatt nem tud mindkèt fèl kielègüln (pl esetemben a stressz ilyen)

De biztosan tudom, ha több alkalommal egymàs utàn nem juttatna el a csùcsra, akkor a szexet se kìvànnàm vele.

2018. jún. 28. 15:05
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleve mi az, hogy az exekhez hasonlít téged ? Nekik nem volt baj, neked baj, ezt értse meg.
2018. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na jó, ha máskor kielégít, akkor ez nem gáz, csak a reakciója.

Én is voltam már hasonló helyzetben, de akkor súgta a nőm, amikor már késő volt. ;) A biztonság kedvéért általában addig "küzdök", amíg nem érzem biztosnak, hogy egy-két orgazmusa már volt. Könnyen beszélek, mert hamar elmegy.

2018. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!