Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagyjam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a barátnőmnek hogy tapasztaltot szerezzen?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt (22) és jól megvagyunk és azt tervezzük hogy össze is fogunk házasodni viszont a helyzet az hogy minden szempontból én voltam neki az első. Néha felhozza hogy ez később esetleg gondot jelenthet merthogy nem tapasztalt meg semmi mást.


Egyfelől teljesen megértem hogy egy élete van és annak ellenére hogy engem szeret és velem akarja leélni az életét, meg akar tapasztalni mást is. Másrésztől viszont egy komoly kapcsolat áldozatokkal jár, pl azzal is hogy nem feltétlenül enged az ember az ösztöneinek.


Beszélgettünk erről és mivel együtt akarunk maradni, nem merült fel a szakítás kérdése és a bartnőm igyekszik elfogadni hogy nem fog megtapasztalni mást. Viszont azt sem akarom hogy ezeket elnyomja magába és esetleg 5-10 év múlva (amikor már van gyerek, házasság, lakás, hitel és minden együtt közös) kezdjen el ezekről jobban fantáziálni.


Elmondta hogy még régebben hogy nem is a szexől van szó, hanem másnak szeretné kiverni vagy esetleg leszopni. Azt mondta hogy nem csalna meg és megérti ha ez engem zavar és elfelejti a dolgot.


A kérdésem az, hogy ilyen helyzetbe hagyjam esetleg hogy legyek 1 vagy 2 ilyen alkalom amikor esetleg kiélni magát és ez az érzés hátha eltűnik, és a tudtommal megtegye ezeket, vagy zárkózzak el ettől és maradjon minden így?


Nagyon őszinte volt és látom rajta hogy próbálja ezt az egész gondolatot elhesegetni.


Melyik a kisebb rossz?


köszi



2018. jún. 20. 20:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
81%

30-as! Ember, most írod, hogy Neked ráment a kapcsolatod, erre adod a végén, hogy kicsit engedje meg?

Nincs olyan, hogy csókot-tapit engedek, mert úgyis tovább megy majd a dolog. Ha nem akkor, előtted, akkor majd kicsit később, mögötted. És azzal legitimálod, ha az apróbb dolgokat Te magad elnézed. Nincs kicsit megcsalás. Engedd el a lányt, Kérdező, bármilyen nehéz. Látod, itt nem nagyon akad olyan példa, amelyben ez működne úgy, hogy Te annyira nem kívánod ezt az egészet...

2018. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk is előjött hosszabb idő után ez a kíváncsiság,milyen lehet mással..

Elmondta mit szeretne,engedtem neki.

Jobb mintha a hátam mögött,átverve tenné.

2018. jún. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Szerintem, hagyd a fenébe a csajt, nem szeret téged eléggé. Most ugyan magamból indulok ki: volt egy menyasszonyom, akivel 6 évig éltem együtt. Soha senkit nem szerettem még úgy, mint Őt. És ezt tudod honnan tudom?! Onnan, h a 6 év alatt soha egyszer sem fogalmazódott meg bennem, h ki kéne próbálni mással. Pedig a 6 év alatt 5-6 lehetőségem lett volna rá, még olyan is, ami a büdös életbe ki nem derült volna (Svédországban volt egy pár hetes melóm), de egy percig sem volt kérdés, h megtegyek e mással bármit. Mert utána nem bírtam vna a párom szemébe nézni, meg tükörbe sem, mert egy szaros áruló lettem vna. Elárultam volna a suerelmemet, az életünket, de még saját magamat is. Az meg mondjuk a másik oldala a dolognak, h igényem sem lett volna rá, hiszen a párommal bármilyen dolgot meg tudtunk élni. Mondjuk én akkorra már, mikor összejöttünk rengeteg tapasztalatot szereztem. És tudod mire jöttem rá?! Arra, h mindegyik 3.14na ugyanazt tudja!! A hangsúly a kommunikáción, egymás tiszteletén, elfogadásán, a szoros köteléken, és a kölcsönös bizalmon van. Ezeken kell dolgozni, minnél inkább elmélyíteni, és közben építgetni a közös jövőképet. Persze mindkét félnek ki kell venni belőle a részét, amúhy egyoldalú lesz a dolog. Márpedig, ha mindketten ezekbe fektetitek az energiáitokat, akkor nem azon fogtok agyalni, h milyen jó lenne mással. Mással is tökugyanaz lenne, mint veled, de inkább rosszabb, mivel egy viszonylag idegennel szexelés elég döcögős szokott lenni az első pár alkalommal még, mivel ő veled volt eddig, jobb esetben kiismertétek egymás minden rezdülését, szavak nélkül is tudnotok kell, h mit/hogyan szeret a másik. Viszont egy másik személynél valószínűleg nem fog működni az, ami köztetek zökkenőmentesen működött zajlott, hiszen nem vagyunk egyformák, így az igények is mások. Én a helyedben nem engedném ezt meg neki, mert nem lesz vége egy kis kézimunkánál, ujjazásnál. Gondolj csak bele: abban neki mi a jó, ha kiveri másnak?! (Hacsaknem szereti, ha begörcsöl a keze, Vagy azt hiszi, h a másik pasiknak más távozik a kukikájából?! :D) Illetve azz mekkora tapasztalat lesz neki, ha csak megujjazzák?! Azért két férfi ujjai között ninvs túl nagy különbség.. Ennek szerintem nem sok értelme van. Szerintem vagy az van, h ennyit mert csak elmondani, közben ki tudja hányan mentek végig rajta a kis fejecskéjében?! De persze ne legyen igazam, igazam, és tényleg csak ennyit akar a párod. De mi a garancia rá, h a srácnak is elég ennyi, és nem akar valamivel többet?! Hogy vagy egy kis dumával, neadj isten erőszakkal eléri nála, h ne csak ennyi legyen... Szóval, szerintem, ha úgy is döntesz, h engedsz a párodnak, akkor azt csakis úgy, h te is ott vagy, ha nem is velük egy helységben, de pl a másik szobában.

Amúgy én a helyedben azt tenném, h leültetem beszélgetni, amiben megpróbálnám megértetni vele, h minden f#sz ugyanazt tudja, és rohadtul nem lesz attól több senki, h minél több emberrel volt együtt. Rohadtul semmit sem számít! Erre előbb utóbb mindenki rá fog jönni, ki előbb, ki később. Ezért inkább azon kellene elgondolkoznia, h egy pár óra változatosságért megéri e eldobni a közös múltatokat, és jövőtöket?! (Egyébként sztem ez nem is kéne, h kérdés legyen)Mert lehet, h most nagy a kíváncsiság, de köztudott, h minden csoda 3 napig tart, az újdonság varázsa elmúlik, és mikor feleszmél belőle, akkor már csak az eddigi életetek romjain találja majd magát. Persze, lehet, h majd nem fogja fel egyből, és "gyűjti tovább a kis tapasztalatait" , de előbb-utóbb; lehet, h csak 30-40-50 évesen de rá fog jönni, h semmivel nem lett több a kis kalandjai által, semmit nem számítanak az életben... Ami pedig számított volna valamit, azt ő odavetette a disznók elé egy kis alamizsnáért.

Én ha a helyedben lennék, ennyit mondanék neki, mondanám, h kap pár napot, h ezt átgondolja, és ha továbbra is úhy gondolja, h neki arra van szüksége, h mással is kipróbáljon dolgokat, akkor elengedném a kezét. Mert nem tudnék együtt élni a tudattal, h a nő akit szeretek más férfit kezelget, illetve, h a nőnek, akit szeretek, más férfi kotorász az ágyékában. Lehet, h ideig óráig el tudnám folytani magamban, de előbb utóbb úgyis felszínre törne a dolog, akkor meg már mindenkinek úgy a legjobb, ha nem raboljuk egymás idejét...

Amúgy még most beugrott valami: a magam részéről azt esetleg el tudnám képzelni h abba belemenjek, h elmenjen egy férfi prostihoz. Még be is fizetném rá. Mivel az színtiszta üzlet, a hímringyó jó eséllyel langyi is picit, és az asszonynak is teljesül a vágya, h mással is legyen egy kis tapasztalata. Jah, és ha a csajszi tiltakozna ezellen, akkor megint érdemes azon elgondolkodni, h mere is megy ki a részéről a játék. Mert ha tényleg csak a változatosság kell neki, akkor nem tökmindegy, h kinek a szerszámát nyüstöli, vagy kinek az ujjai járnak benne?! Vagy ki tudja mit akar csinálni... Mellesleg ez egy komprommisszum is, amiből neki az a része, h minekutána én megengedem, h más férfival kerüljenek kínos közelségbe, ő tartsa azt tiszteletben, nekem a prosti a garancia arra, h ne kattogjak azon, h egy alkalmi partner esetleg elkezdené manipulálni, oltogatni stb. Ha van benne jóérzés akkor ezt be kellene látnia... Aztán ha ez a prostis dolog működne, akkor még akár abban is benne lennék, h olykor-olykor ha úgy érzi kell neki egy kis változatosság, és szól nekem, akkor elviszem egy másik prostihoz, vagy akár ugyanahhoz is. Ez így nekem tökre beleférne, mert a kiscsillag is megnyugodna, rám meg nem leselkedik az a veszély, h esetleg befűzi valaki más.. Mondjuk ez megint csak egy érdekes dolog, mert ha vinni lehet, hát akkor hadd vigyék. Másrészről pedig, "az alkalom szüli a tolvajt"


Boccs a regényért, de gondoltam leírom amit gondolok, mert régen én is pont ugyanolyan voltam mint te, h olyan dolgokat is hajlandó lettem volna megtenni a szerelmemért, ami szöges ellentétben állt az értékrenddemel, vagy ami ellen minden porcikám tiltakozott... De mostanra már megtanultam, h az sem jó hozzáállás, mert ha ilyen szinten meghunyászkodom azért h neki jó legyen, még akkor is, ha ezáltal nekem nagyon rossz lesz, akkor nem fog tudni mit tisztelni bennem, és az a kapcsolat alkonyát jelentené. A lényeg itt is az, h egyenrangú felek legyetek ebben a kérdésben is azáltal, h te meghozod azt az áldozatot, h kipróbáljon mást is, de cserébe neki azt az áldozatot kell meghoznia, h nem akárkivel akivel kedve szottyan, hanem választhat 50-100 (a jóég tudja hányan vannak) hivatásos közül. Szerintem ez egy teljesen korrekt ajánlat, ha pedig ő ezt nem így gondolja, akkor szerintem nincs is miről beszélni a továbbiakban!


Ehhez többet nem is tudok hozzáfűzni, talán még annyit, h kívánom, h minél előbb, és minél jobb végeredménnyel rendeződjön az ügyetek. És sok erőt, kitartást, energiát kívánok a dolgok hatékony rendezéséhez!

2018. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
33-as! Gratulálok! Írsz hozzá egy bevezetőt, és egy végszót és kiadhatod könyvnek! De te sem 15 éves kisgyerek vagy, mert azok nem írnak 2 sortól többet! Sok ponton egyezik a véleményünk! Szép munka!
2018. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!