Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagyjam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a barátnőmnek hogy tapasztaltot szerezzen?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt (22) és jól megvagyunk és azt tervezzük hogy össze is fogunk házasodni viszont a helyzet az hogy minden szempontból én voltam neki az első. Néha felhozza hogy ez később esetleg gondot jelenthet merthogy nem tapasztalt meg semmi mást.


Egyfelől teljesen megértem hogy egy élete van és annak ellenére hogy engem szeret és velem akarja leélni az életét, meg akar tapasztalni mást is. Másrésztől viszont egy komoly kapcsolat áldozatokkal jár, pl azzal is hogy nem feltétlenül enged az ember az ösztöneinek.


Beszélgettünk erről és mivel együtt akarunk maradni, nem merült fel a szakítás kérdése és a bartnőm igyekszik elfogadni hogy nem fog megtapasztalni mást. Viszont azt sem akarom hogy ezeket elnyomja magába és esetleg 5-10 év múlva (amikor már van gyerek, házasság, lakás, hitel és minden együtt közös) kezdjen el ezekről jobban fantáziálni.


Elmondta hogy még régebben hogy nem is a szexől van szó, hanem másnak szeretné kiverni vagy esetleg leszopni. Azt mondta hogy nem csalna meg és megérti ha ez engem zavar és elfelejti a dolgot.


A kérdésem az, hogy ilyen helyzetbe hagyjam esetleg hogy legyek 1 vagy 2 ilyen alkalom amikor esetleg kiélni magát és ez az érzés hátha eltűnik, és a tudtommal megtegye ezeket, vagy zárkózzak el ettől és maradjon minden így?


Nagyon őszinte volt és látom rajta hogy próbálja ezt az egész gondolatot elhesegetni.


Melyik a kisebb rossz?


köszi



2018. jún. 20. 20:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%

Ha nyitott a beszélgetés felé, és nyíltan tudtok erről beszélni, az jó dolog. Egy kapcsolathoz szerencse is kell. Mert rengetegszer van ilyen, hogy minden szuper, de a kiváncsiság miatt megy tönkre a kapcsolat. Szerencse kell, hogy két olyan ember találjon egymásra, akik nem vágynak arra, hogy mással is megpróbálják a dolgot (mert mindketten tapasztaltak eleget, vagy akár vallási, vagy más okok miatt ez nem prioritás, vagy csak simán az egyik sem vágyik arra, hogy mással próbálkozzon), és hogy megfelelő időben találjanak egymásra.


Ha ez nem így alakul, az sajnos jó eséllyel végződik vállással. Mert sokszor sehogy se jó. Ha a kiváncsi fél nem kap engedélyt a próbálgatásra, jo eséllyel érzi magát elnyomva, ami nem vezet jóra, kiábrándulhat a kapcsolatból. Ha meg megpróbál ezt-azt, akkor kérdéses, hogy a másik fél el tudná-e fogadni.


Például én nem tudtam belenyugodni, hogy a barátnőm mással csókolózott. Igyekeztem, hónapokon keresztül, de elvesztettem a belé vetett bizalmam, és nem tudtam rá ugyanúgy tekinteni, mint addig. Nem azért mert mást is megcsókolt. Azért, mert ezt úgy tette, hogy kapcsolatban volt.


Én a helyedben azt tenném, hogy mindenféle harag nélkül, de elbúcsúznék tőle, és ha úgy hozza a sors, úgyis összejöttök megint. De én nem tudnám ezt jól kezelni, hogy más srácot szopott le... részemről ennyi lenne, véget vetnék a kapcsolatnak.


Nem vagyok féltékeny, nem tiltottam soha semmit a barátnőmnek, hogy találkozzon ezzel-azzal, mert bíztam benne, bíztam abban, hogy tudja, hol a határ, és ezt nem lépi át. Sajnos átlépte.

2018. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
24%

Az én párom szerint egy nő nem akar szexet csak olyan esetben ha a pasihoz valamilyen szinten kötődik. Tehát ha szívesen kiverné másnak vagy leszopná akkor bizonyos mértékben kötődne is hozzá. Itt most kétesélyes a dolog. Vagy értékelné a hozzáállásodat vagy rájönne, hogy mással is van élet.

Én a helyedben talán a párcserés szexet javasolnám, esetleg te is jelen lennél. A szopást azért gumi nélkül ne engedjed.

2018. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem jobb ha engedsz a kiváncsiságának,mert késöbb 5-10 év mulva elöjön,nem biztos hogy el meri mondani,esetleg a hátad mögött pròbálja ki.
2018. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd ilyeneken agyal, miközben a házasságot, a gyerekszobát meg a hitelt tervezitek, akkor egész egyszerűen éretlen még a házassághoz, de akár az is előfordulhat, hogy annyira nem erős a közöttetek levő érzelmi kötelék. Téged pedig láthatóan felőrölne az egész, mert annyira szereted a lányt, hogy képes lennél még ezen a téren is engedni.


Nem akarok vészmadár lenni, de a kapcsolatotok túl ingoványos talajon áll. Szerintem a házasságot tegyétek félre és beszélgessetek sokat kettőtökről, a kapcsolatotokról, és arról, hogy kinek mi és miért hiányzik.

2018. jún. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most ilyeneket beszél, akkor abbol elobb utobb beüt a gebasz. Nem fogok litániát írni, hogy miért, de menjetek szét akkor. Elvezze mindenki a saját életét, es ne huzzátok tovább egymás idejét. Vagy o ne huzza a tied. Még fiatalok vagytok, vagy, majd keresel olyat, aki minden téren csak téged akar és elégedett melletted, félelmek és kiélés nélkul.
2018. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
84%

Kétesélyes a dolog; vagy rákap az ízére es nem fogja tudni abbahagyni, vagy azt mondja hogy na ez is pipa, mehet minden tovább mint eddig (igen, vannak ilyen bakancslista-pipálgato csajok).


Ismerek olyan nőt aki lejegyzett menyasszonykent egyszer még azért ki akarta probalni milyen lehet massal, majd az egy alkalom után megházasodott, immár nyugodt lélekkel. (Mondjuk ő titokban tartotta)


Es olyat is, aki ugy ráérzett a valtozatossag es újdonság ízére, hogy utána mar nem tudta ugy folytatni a kapcsolatát mint elotte.


Típus kérdése is.

2018. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
33%
Fura,néhány válaszadó mennyire korlátolt. Kissé fura részedről,hogy "felajánlod" ezt neki. Szerintem pont attól érett a kapcsolatotok,hogy ilyesmit meg tudtok beszélni. Lehet pont itt az ideje,hogy kipróbáljátok a hármas felállást. Ha kibírja a kapcsolatotok mindenki nyer, a párod tapasztalhat és te sem maradsz ki,ha nem akkor mindegy is.
2018. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
50%
@17: Az érett kapcsolat estén feltételezhető, hogy mindkét fél kellő tapasztalatokkal rendelkezik és stabil érzelmi kötelékek vannak közöttük. Ez a kérdező és párja esetében abszolúte nem igaz.
2018. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
89%
Korlátolt? 22 évesek, előttük az élet! Ilyen elképzelésekkel, együtt, vélhetően első stabill kapcsoltban nem később kéne gondolkodni???
2018. jún. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
Threeeeesssssooomeeee
2018. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!