Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagyjam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a barátnőmnek hogy tapasztaltot szerezzen?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt (22) és jól megvagyunk és azt tervezzük hogy össze is fogunk házasodni viszont a helyzet az hogy minden szempontból én voltam neki az első. Néha felhozza hogy ez később esetleg gondot jelenthet merthogy nem tapasztalt meg semmi mást.


Egyfelől teljesen megértem hogy egy élete van és annak ellenére hogy engem szeret és velem akarja leélni az életét, meg akar tapasztalni mást is. Másrésztől viszont egy komoly kapcsolat áldozatokkal jár, pl azzal is hogy nem feltétlenül enged az ember az ösztöneinek.


Beszélgettünk erről és mivel együtt akarunk maradni, nem merült fel a szakítás kérdése és a bartnőm igyekszik elfogadni hogy nem fog megtapasztalni mást. Viszont azt sem akarom hogy ezeket elnyomja magába és esetleg 5-10 év múlva (amikor már van gyerek, házasság, lakás, hitel és minden együtt közös) kezdjen el ezekről jobban fantáziálni.


Elmondta hogy még régebben hogy nem is a szexől van szó, hanem másnak szeretné kiverni vagy esetleg leszopni. Azt mondta hogy nem csalna meg és megérti ha ez engem zavar és elfelejti a dolgot.


A kérdésem az, hogy ilyen helyzetbe hagyjam esetleg hogy legyek 1 vagy 2 ilyen alkalom amikor esetleg kiélni magát és ez az érzés hátha eltűnik, és a tudtommal megtegye ezeket, vagy zárkózzak el ettől és maradjon minden így?


Nagyon őszinte volt és látom rajta hogy próbálja ezt az egész gondolatot elhesegetni.


Melyik a kisebb rossz?


köszi



2018. jún. 20. 20:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%
Hát, inkább ne. Vagy akkor már csináljátok többesben.
2018. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
58%
Miért nem mentek el közösen swingerezni?
2018. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem már az gáz, hogy felmerült, hogy hagyd. De inkább verje ki/szopjon, és derüljön ki most, ha más fhassza jobban passzol neki.
2018. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, mi a megoldás, de ugyanezzel a gonddal küzdünk, csak fordítva, pont ma írtam ki kérdést is róla. :/ Ha találtok valami megoldást, tudassátok!
2018. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az elfolytott szexualitástól nincs rosszabb...mert azt az embert élete végéig fogja kísérni hogy nem élte meg. Szerintem engedd neki mondjuk úgy hogy te is ott vagy vele megpróbálod élvezni vagy nem vagy ott de tudsz róla.
2018. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
majd ha megfogod a kezét, meg puszit adsz neki miután (a te tudtoddal) másnak a faszát szopkodta és verdeste, akkor fogod igazán átérezni, hogy ez így működhet e :)
2018. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
63%
Ha ilyen jár az eszébe kidobnam
2018. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
88%

Annak tudatában írom, hogy lepontoznak majd, de gyerekek vagytok! Éljetek még, külön, egymásról nem tudva. Ha olyan nagy az összetartás, úgyis egymásra találtok majd..

De ennek, így válás lesz a vége. Éljetek, tapasztaljatok, ezt szeretnétek. És lehet, hogy nem egymással ér véget.

2018. jún. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
25%

Én hasonlóan vagyok pasiként mint neked a barátnőd.

Én kaptam rá engedélyt, de még nem sikerült.

2018. jún. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

Nehéz kérdés, ha nem élheti ki magát fenn áll a veszélye, hogy néhány év múlva a hátad mögött teszi meg. Viszont a kérdés az, ha adsz rá engedélyt, akkor nem fog-e téged ez a tudat felőrölni belülről, nem fogsz-e rá másképp tekinteni. Én nem tudnám megtenni, egyszerűen arra gondolnék, hogy épp most volt mással. Én túl önző vagyok ilyenhez...ha velem van akkor csak én legyek.

23/f

2018. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!