Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hagyjam a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a barátnőmnek hogy tapasztaltot szerezzen?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt (22) és jól megvagyunk és azt tervezzük hogy össze is fogunk házasodni viszont a helyzet az hogy minden szempontból én voltam neki az első. Néha felhozza hogy ez később esetleg gondot jelenthet merthogy nem tapasztalt meg semmi mást.


Egyfelől teljesen megértem hogy egy élete van és annak ellenére hogy engem szeret és velem akarja leélni az életét, meg akar tapasztalni mást is. Másrésztől viszont egy komoly kapcsolat áldozatokkal jár, pl azzal is hogy nem feltétlenül enged az ember az ösztöneinek.


Beszélgettünk erről és mivel együtt akarunk maradni, nem merült fel a szakítás kérdése és a bartnőm igyekszik elfogadni hogy nem fog megtapasztalni mást. Viszont azt sem akarom hogy ezeket elnyomja magába és esetleg 5-10 év múlva (amikor már van gyerek, házasság, lakás, hitel és minden együtt közös) kezdjen el ezekről jobban fantáziálni.


Elmondta hogy még régebben hogy nem is a szexől van szó, hanem másnak szeretné kiverni vagy esetleg leszopni. Azt mondta hogy nem csalna meg és megérti ha ez engem zavar és elfelejti a dolgot.


A kérdésem az, hogy ilyen helyzetbe hagyjam esetleg hogy legyek 1 vagy 2 ilyen alkalom amikor esetleg kiélni magát és ez az érzés hátha eltűnik, és a tudtommal megtegye ezeket, vagy zárkózzak el ettől és maradjon minden így?


Nagyon őszinte volt és látom rajta hogy próbálja ezt az egész gondolatot elhesegetni.


Melyik a kisebb rossz?


köszi



2018. jún. 20. 20:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt, én voltam az első neki, állította ez így jó, aztán egyszer mégis kipróbálta amikor már házasok voltunk, de a hátam mögött, hisz ő nem olyan.


Szóval nem alaptalan a felvetés, de gondokat fog szülni ha megteszi és az is ha nem.


Talán most el kellene engedni, aztán később újra összejöttök, ha mégsem akkor meg így volt jó.

2018. jún. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a visszajelzést! Lehet nem voltam egyértelmű de nem arról van szó hogy ő ezt nagyon akarja, csak felhozta hogy eszébe jutott már és hogy érdekelné hogy milyen. Amikor alternatíváktól beszéltünk nem igazán jutottunk semmire, ő mondta hogy el fogja felejteni, meg hogy szégyelli magát emiatt. Ettől függetlenül a probléma adott, nem volt mással semmi tapasztalata és félek hogy ez évek múlva gondot okozhat. Köszönöm amúgy a személyes üzeneteket is, igyekszem reflektálni. Ha vki volt hasonló helyzetbe, elmondaná hogy hogy alakult? Volt olyan aki esetleg engedte és jól sült el?
2018. jún. 21. 00:13
 23/34 anonim ***** válasza:
58%
10 éve vagyok a párommal, ő volt az első minden tekintetben. Ha eszembe jut, hogy kipróbálhattam vagy kipróbálhatnám mással is, akkor inkább igyekszem bedobni valami újat. Vele.
2018. jún. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
27%

swinger, de inkább másik pár keresése. 4-esben.

először úgy hogy nézitek a másik hogy csinálja, miközben ti is csináljátok. és ha alakulgat a bizalom, meg fel tudtok engedni, akkor párcsere. én inkább a 4es híve vagyok, nem a sokszereplős swinger

2018. jún. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg dobd ki a p*csába.
2018. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Van olyan aki esetleg engedett ilyet? Van akinek ezzel tapasztalata?
2018. jún. 21. 11:10
 27/34 anonim ***** válasza:
83%
Az egykori menyasszonyomnak engedtem meg, hogy kipróbálja a csókot és simogatást. Ujjazás és farokverés lett belőle (ezt mondta el). Később már pontozta a fiúk teljesítményét a naplójában....Akkor szakítottam mikor megtaláltam. Aki ilyenen gondolkodik az meg is fogja tenni. Tényleg a swinger klub lehet a megoldás!
2018. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Ha bárkinek van még hozzászólása, tudná priviben küldeni?
2018. jún. 21. 18:14
 29/34 anonim ***** válasza:
58%

Velünk is hasonló a helyzet. A barátnőm még nem mással előttem, de váltig állította, hogy neki nem kell rajtam kívül senki.


Persze azóta kiderült, hogy valójában több vasat tart a tűzben. Szexchat, csók, simogatás meg ilyenek, amikről tudok. Persze nyilván volt ott más is.


Ez egy ilyen világ. A nők pedig nők, szóval ne görcsölj ezen túl sokat. :)

2018. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
35%

A volt menyasszonyom volt hasonló helyzetben. Nem volt tapasztalata és a házasság előtt szeretett volna mással is kipróbálni néhány dolgot. Először csak óvatosan rákérdezett olyan dolgokra, hogy mi lenne ha mással is csókolózna vagy hogy elképzelte amint mással is szexel sőt két férfival is elképzelte. Párszor engedtem neki csókolózást, tapizást, farokverést. Gumival még a szexet sem tagadtam volna meg tőle ha megbeszéljük.

A gond akkor adódott amikor majdnem terhes lett mástól mert annyi esze nem volt, hogy ha már mással lefekszik gumit tegyen a pasi farkára. Neked viszont úgy adta elő, hogy tőlem terhes. Szerencsére csak késett három héttel a havija de ezt már nem tolerálhattam és szakítottunk. Ez az én történetem, rosszul végződött. Nektek ha szeretitek egymást, nem önzősködtök akkor sikerülhet. Én a helyedben kicsit engednék a lánynak. Sok szerencsét.

2018. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!