Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek csak a farokmér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek csak a farokméret számít?

Figyelt kérdés

Van egy srác, semmi extra nincs benne, kb. 175 cm magas, gebe, de elterjedt a fősulin a híre, hogy nagy a farka, 24 cm.

Csomó lány ezért lefeküdt vele, nem is nagyon szoktam más dolgával foglalkozni, mert én amúgy is 1 lányra koncentráltam, egy pici, természetes, aranyos, barna hajú csaj, akiből sosem néztem volna ki ilyeneket! Már elég sokat incselkedtünk egymással élőben, messengeren, minden jól haladt.


Pár hete történt, hogy a többi csajjal dumcsiztak, áradoztak azok a lányok, akik dugtak a sráccal, hogy milyen jól "kitöltötte" "szétfeszítette" őket.

Erre megszólalt suttogva az én kiszemeltem, hogy neki meg alig fért be a szájába múlthéten...


Tiszta ideg lettem, kirohantam a wc-be, hogy ne látszódjon rajtam, beleboxoltam egy akkorát a szappan tartóba, hogy berepedt.


Gondolom most a sok gyökér írogatni fogja, hogy irigykedem, mert csúnya vagyok, kicsi a farkam. Magamról is, meg a farkamról is küldök képet, ha egy györérnek erre van igénye, hogy bebizonyítsam az ellenkezőjét!


Egyszerűen őt jobbnak hittem!


Aztán megállított, hogy mi a bajom, miért nem beszélek vele, miért kerülöm. Pedig mi már milyen jól megbeszéltük, hogy el leszünk a szünetben. Én csak flegmán felhúztam a vállam, és mentem a büfébe. Aztán most mindennek elhord a barátnőinek, hogy milyen kis begyepesedett, konzervatív köcsög vagyok, apáca való nekem. Én hülye meg még mindig imádom.

Mit tegyek?



2018. jún. 20. 18:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ja, lehet nem volt 24 a gyereknek, csak vagy 21-22, de azzal mar nagyon meg lehet b*szni egy nőt. (Méret nem számít.. pf dehogynem).
2018. jún. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#21 Hát az 180as magasságnál combközépig ér.
2018. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
81%

Ember, honnan tudod, hogy megtörtént?? Az, hogy azt mondta, nem számít. Nálunk,lányoknál előfordul, hogy a hierachia miatt kamuzunk picit. Ha nem tudott volna mit hozzászólni a témához, utána Őt beszélték volna ki. (De ebből Ti soha nem vesztek észre semmit...) Kérdezd meg tőle, hogy tényleg csinálták-e.

Az is lehet, hogy féltékennyé akar tenni. Nincs kizárva.

Ha meg igaz... Akkor ez van. Vagy így is szereted és próbálkozol (minden lány szereti a romantikát) vagy elfelejted. (Könnyű azt mondani, mi?)

2018. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Ember, ez beteges. Hagyd azt a csaj a francba! Az ilyenek felcsináltatják magukat és aztán ottmaradnak gyerekkel, mert a pasi meg tovább lép, és nem lesz túl vidám életük. Nem kizárt, hogy az ő családi háttere is ilyen...
2018. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2018. júl. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Gondolom mikor berakta végre,a lány felsóhajott benn vagy már?Igen tövig,nem érzed?
2018. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
én megértem a fájdalmadat, de szerinted annyira fura, hogy a nők is élvezik a szexet? ülj le és ízlelgesd
2018. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!