Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meglehet naiv kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet naiv kérdés, de számít az ismerkedésnél (pártalálási esélyeknél) a farokméret?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 18:18
 1/6 Noren1989 ***** válasza:

Magánál az ismerkedésnél nem, kapcsolatban/az első szexnél már annál inkább.

26/F

2016. ápr. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó esetben nem ismerkedéskor fekszel le valakivel, hanem már kapcsolatban, tehát akkor számít, és akkor is extrém esetben , ha tényleg durván kicsi 6-7 centi merev állapotban, azt nem lehet érezni. Ha túl nagy, pl 26 centi, na az már tud fájni, ha a pasi nem figyel mindig oda, arra, hogy ne tövig nyomja.


Pl egy 13-14 centis farokkal szerintem semmi gond nincs.

2016. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de tényleg a 26(!) centi számít nagynak neked?

Láttál tényleg valaha akkorát?

2016. ápr. 30. 18:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mérőszalaggal szoktam ismerkedni. Egyéb esetben max akkor számít ha extrém véglet.
2016. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen volt dolgom 26 centivel... Ha nem hiszed hogy lazàn okozhat fàjdalmat, próbàld ki.
2016. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5-ös

Félreértesz. Én csak nem hiszem, hogy nagyon létezne akkora, de ha mégis, erősen kétlem, hogy bármelyik nőnek egyszerűen kellene az.

Úgy gondolom, hogy 20 centi is már nagynak számít.

2016. máj. 1. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!