Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek csak a farokmér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek csak a farokméret számít?

Figyelt kérdés

Van egy srác, semmi extra nincs benne, kb. 175 cm magas, gebe, de elterjedt a fősulin a híre, hogy nagy a farka, 24 cm.

Csomó lány ezért lefeküdt vele, nem is nagyon szoktam más dolgával foglalkozni, mert én amúgy is 1 lányra koncentráltam, egy pici, természetes, aranyos, barna hajú csaj, akiből sosem néztem volna ki ilyeneket! Már elég sokat incselkedtünk egymással élőben, messengeren, minden jól haladt.


Pár hete történt, hogy a többi csajjal dumcsiztak, áradoztak azok a lányok, akik dugtak a sráccal, hogy milyen jól "kitöltötte" "szétfeszítette" őket.

Erre megszólalt suttogva az én kiszemeltem, hogy neki meg alig fért be a szájába múlthéten...


Tiszta ideg lettem, kirohantam a wc-be, hogy ne látszódjon rajtam, beleboxoltam egy akkorát a szappan tartóba, hogy berepedt.


Gondolom most a sok gyökér írogatni fogja, hogy irigykedem, mert csúnya vagyok, kicsi a farkam. Magamról is, meg a farkamról is küldök képet, ha egy györérnek erre van igénye, hogy bebizonyítsam az ellenkezőjét!


Egyszerűen őt jobbnak hittem!


Aztán megállított, hogy mi a bajom, miért nem beszélek vele, miért kerülöm. Pedig mi már milyen jól megbeszéltük, hogy el leszünk a szünetben. Én csak flegmán felhúztam a vállam, és mentem a büfébe. Aztán most mindennek elhord a barátnőinek, hogy milyen kis begyepesedett, konzervatív köcsög vagyok, apáca való nekem. Én hülye meg még mindig imádom.

Mit tegyek?



2018. jún. 20. 18:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
30%
Ez vagy kamu sztori vagy balek vagy! Ha igaz lenne sincs benne semmi. A legtöbb fiatal nő keresi a kalandokat, aztán attól ha mondjuk egy teljesen átlagos farok (16-17 cm) elég neki egy párkapcsolatba az nem azt jelenti hogy nem izgatná a gondolát milyen lehet egy nagy mérettel.
2018. jún. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%
17 cm az átlag? 😂😂😂😂😂
2018. jún. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy akkor az én apám a hősöm mert 176cm magas volt fiatalon.Egyszer 5évesen láttam neki lógva megijedtem,így már érted.Nyugi az nincs több 16-19 centinél,csak annyinak hiszik.Ez olyan mint a Ron Jeremy mérete.

Szegény szappantartó...

2018. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

# 11


40% sok mindent elárul...

életedben nem láttál 2 farkat sem, csak ide jöttél provokálni

2018. jún. 20. 19:40
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Néha a legszendébb a legperverzebb

ez van növessz tököt

2018. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
53%
Néha sajnálom a heteró nőket hogy nekik ez jut, ez a cirkusz amit ti pasik csináltok...:)
2018. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
54%

"Szerintem ez kamu sztori. Ilyen nincs"


Szerintem te életedben nem jártál egyetemre, nálunk úgy kezdődött az egész, hogy pl. ketten dugtak egy csajt a gólyatáborban.


Ha azért van Debrecen a címszavak közt, mert a Debreceni Egyetemről van szó, akkor arról amúgy is lehet ennél durvább dolgokat is hallani. Pl. hogy gloryhole-t csinálnak a wc-ből, mindenki dug mindenkivel stb. Keress rá, ha nem hiszed, valahol hír is volt belőle.

2018. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem, a kérdező nem a 24 centin akad fenn. Inkább azon, hallott a lány valamit és rohant torokra venni. Ő meg úgy gondolta, rendes csendes lány alakul vele valami. A nők viszont ilyenek, tíz csajnak kellett a pasi, nem maradhat ki ő sem. Baráti csajok, ha megnyílnak és sztorizgatnak, egyik sem kéne kapcsolatra. Azt ajánlom, legyél vele kedves, párszor neked is torokra kapja és lépjél le, mint úriemberek szokták.
2018. jún. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
0%

+1

Szerintem is használd ki a csajt, szórakozzál el vele egy kicsit a nyáron. Simán megérdemelné. Ráírsz valami kamu dumával, hogy múltkor rossz passzban voltál, aztán mehet a hülyítés.

2018. jún. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a kis ártatlan képű ringyóktól kell leginkább tartani bizony.. amúgy meg ha már megkóstolta a nagy kígyót akkor onnantól neki ez lesz az elvárt szint, szóval a mikro12-es méretű szerencsétlenek jobb ha elkerülik az ilyeneket..
2018. jún. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!