Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk! Miért számít ennyire...

Fiúk! Miért számít ennyire nálatok a farokméret?

Figyelt kérdés

Lány vagyok ès nemértem hogy miért ilyen nagy szám az ha valakinek nagy farka van.Az összes fiú azzal dicsekszik a sulinkba hogy nekik milyen nagy a farkuk,meg egymásnak nézegetik hogy mekkora a másiknak.

Ennek mi értelme van ??

Miért menőzik ennyire mindenki a méretével??

14/l


2015. márc. 8. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert még ott tartanak ,azt hiszek akinek a legnagyobb van,az a KIRÁLY köztük .
2015. márc. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb kamasz fiú ezt csinálja ilyenkor. Majd kinövik. :D
2015. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előző, nem nem növik ki soha :D
2015. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ősi ösztön. Akinek a legnagyobb, az lesz a falkavezér.
2015. márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Hát én sosem dicsekedtem vele (mielőtt tisztáznánk: nem a mérete miatt) Egyszerűen nem találom értelmét, illetve szerintem nem olyan információ/dolog, ami rajtam és az adott partneremen kívül bárkire is tartozzon.

Egyébként igen. A cél az, hogy megmutassák, hogy kinek mekkora van. Mert ha nagyobb van neki mint a másiknak, akkor örül neki, mint 'majom a farkának :D Ez egy életreszóló boldogságot jelent neki, és onnantól mindig azon lesz, hogy minél jobban dudorodjon a nadrág, ha még kell, akkor ki is tömi valamivel xD

Tehát csak a dicsekvésről szól, hogy megmutassa, hogy neki mije van. Ebben is különb legyen a többitől.

2015. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A legtöbb 14 éves csak kamuzik a méretéről,csak hazudoznak egymásnak.

Azért teszik hangosan,hogy a csajokkal,meghallják és elhitessêk hogy valóban nagy van nekik,miközben ennek a fele sem igaz!!!


Honnan veszed hogy egymásét nézegetik?

Láttad,vagy csak mondták.

Ha mondták csak azért tettêk,hogy megint a méretükről kamuzanak.Hogy ti csajok meghalljátok.

Nem kell mindent elhinni amit mondanak!!!

Ha egymásét akarnák nézegetni,méregetni akkor mereven kellene összemérni,erre suliban nincs idő!!!


Nem tudom én is jártam suliba és senkik nem mutogatták egymásnak a szerszámot,az buz ás lett volna,de a méretekről tény hogy hangosan volt kamuzás nêha,mindenki 18 cm kamuzott,miközben a törpék szánalmasan fejlettlenek voltak.☺

De mutogatás nem volt,meg nem a másikéval foglalkoztunk hogy vajon mekkora lehet hanem a csajok volt a têma!



Most gondold vêgig 12-14 cm mereven ezt írták a fejlettebb,magasabb fiúk 14 évesen,hát ha nem àll akkor ez a méretecske máris nem olyan nagy.


Aztán pont hogy nagyon sok fiú tök alacsony,fejlettlen ebben a korban és ők nagyon pici méretet írtak,sokszor még szőrük is alíg volt.

2015. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Mert agyatlanok mêg és csak a vágyukról fantáziálnak,hogy mekkorát szeretnének.

De nem nézegetik,mutogatják,csak beszêlnek róla.

2015. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én beszéltem már olyan fiúval, aki arról mesélt hogy a testvérével mérték össze a farkukat. :D
2015. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%

Most lehet simán nyugi állapotban látták egymást,mert azért akárki akarmit mond jobb érzés ha akkor se egy picurka van,jobban is néz ki.Egynemű tesók szokták egymást látni.

Majd nem egyidős,egyneműek van hogy hokiznak is együtt.


Mondani sok mindent lehet.


De több suliba jártam és sehol,senki nem vette elő,vagy húzkodta volna másik előtt(mert csak úgy nem lesz merev)

Elég beteg lenne aki suliba,mások előtt húzni-voni kezdené azért.

2015. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha igazat is mondanának a méretről, akkor az mire megtelik vérrel rég elájulnának xD
2015. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!