Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek csak a farokmér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek csak a farokméret számít?

Figyelt kérdés

Van egy srác, semmi extra nincs benne, kb. 175 cm magas, gebe, de elterjedt a fősulin a híre, hogy nagy a farka, 24 cm.

Csomó lány ezért lefeküdt vele, nem is nagyon szoktam más dolgával foglalkozni, mert én amúgy is 1 lányra koncentráltam, egy pici, természetes, aranyos, barna hajú csaj, akiből sosem néztem volna ki ilyeneket! Már elég sokat incselkedtünk egymással élőben, messengeren, minden jól haladt.


Pár hete történt, hogy a többi csajjal dumcsiztak, áradoztak azok a lányok, akik dugtak a sráccal, hogy milyen jól "kitöltötte" "szétfeszítette" őket.

Erre megszólalt suttogva az én kiszemeltem, hogy neki meg alig fért be a szájába múlthéten...


Tiszta ideg lettem, kirohantam a wc-be, hogy ne látszódjon rajtam, beleboxoltam egy akkorát a szappan tartóba, hogy berepedt.


Gondolom most a sok gyökér írogatni fogja, hogy irigykedem, mert csúnya vagyok, kicsi a farkam. Magamról is, meg a farkamról is küldök képet, ha egy györérnek erre van igénye, hogy bebizonyítsam az ellenkezőjét!


Egyszerűen őt jobbnak hittem!


Aztán megállított, hogy mi a bajom, miért nem beszélek vele, miért kerülöm. Pedig mi már milyen jól megbeszéltük, hogy el leszünk a szünetben. Én csak flegmán felhúztam a vállam, és mentem a büfébe. Aztán most mindennek elhord a barátnőinek, hogy milyen kis begyepesedett, konzervatív köcsög vagyok, apáca való nekem. Én hülye meg még mindig imádom.

Mit tegyek?



2018. jún. 20. 18:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valakinek kis cukorfalat arca van, attól még simán lehet címeres ringyó. Keress egy normális csajt.
2018. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Mit szívsz, adsz nekem is?
2018. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért az így elég durva..mármint én köpni,nyelni nem tudtam volna ha ilyet mondott volna hogy ő is kipróbálta a sráccal mert csak hogy nagy van neki...
2018. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez kamu sztori. Ilyen nincs
2018. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Keress mást, de kb minden hol ezt találod. Már rég úgy vagyok, amelyik hagyja, megdugom párszor és mehet másik farokra.
2018. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
ma 18:44 Nem ismered a nőket??
2018. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
53%
Elkéstél. Van ilyen.
2018. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
33%
Pedig azt hallottam, hogy állítólag a nőknek nem is számít egy férfi farokmérete, hehe. Minden olyan nőt fel kéne lógatni lámpavasra, aki ekkorát képes hazudozni.
2018. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%

A legnagyobb bajod, hogy nem egy mászkáló puncikent tekintesz a csajokra.

Alapból csak le kellett volna varrnod majd dobni a francba. Ha ők nem tekintik magukat ennél többre akkor neked se kellene.

2018. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát valószínűleg én is ezt tettem volna, hogy nem beszélek vele tovább. Hiába nem voltatok együtt, ez egyszerűen illúzióromboló, amikor azt hiszed ő más és puff...

Én nem tudnék tovább udvarolni neki, mert ez a mondata kísértene folyamatosan. Szerintem próbáld elfelejteni, az idő majd megoldja.

2018. jún. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!