Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalommal gumi nélküli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal gumi nélküli tippek?

Figyelt kérdés

19 vagyok szűz...

És már az óvszer választása nehéz mert az én pénisz vastagsagom

5.6cm/ 16.2 centi hosszú


első kérdésem hogy boltba melyik az a márka ami ilyen vastagságú, árba tökéletes, és normális kiszerelésben van(5-10db)?


Második kérdésem: ha nem kapható boltban olyan ami nekem megfelel akkor vállaljuk be gumi nélkül?

Én érzem hogy mikor jön el az ideje hogy kihuzzam de hallottam olyat is hogy szex után 10 perccel is jöhet ki ondó amikor már lankadt a pénisz

Ez mennyire igaz ??


Első alkalommal aki már 8 éve minden nap maszturbál

Es 40perc egy alkalom

Kb mennyi ideig birhatom szex közbe ??

Első alkalommal ?

Es az uttana valo kb 10.ik alkalom után ?


Mennyivel jobb anélkül csinálni ??

Persze fenn áll a veszélye hogy belemegyek de tudnek ra figyelni.


Tudom sok a kérdés de remélem megprobaltok érthetően válaszolni

Mindenre.


Kort is írj és saját tapasztalatot is meghallgatok.



2018. jún. 20. 16:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az első alkalomnál hamar el fogsz menni ez mindenkinél így van nagy részt ne kockáztass egy nem kívánt terhességnek gondolom te sem örülnél
2018. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bemész egy Rossmannba vagy DM-be, és megnézed a kínálatukat. Az óvszeres dobozokra rá van írva az átmérő is, kölönbözőek vannak.

[link]

2018. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!