Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalommal gumi nélküli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalommal gumi nélküli tippek?

Figyelt kérdés

19 vagyok szűz...

És már az óvszer választása nehéz mert az én pénisz vastagsagom

5.6cm/ 16.2 centi hosszú


első kérdésem hogy boltba melyik az a márka ami ilyen vastagságú, árba tökéletes, és normális kiszerelésben van(5-10db)?


Második kérdésem: ha nem kapható boltban olyan ami nekem megfelel akkor vállaljuk be gumi nélkül?

Én érzem hogy mikor jön el az ideje hogy kihuzzam de hallottam olyat is hogy szex után 10 perccel is jöhet ki ondó amikor már lankadt a pénisz

Ez mennyire igaz ??


Első alkalommal aki már 8 éve minden nap maszturbál

Es 40perc egy alkalom

Kb mennyi ideig birhatom szex közbe ??

Első alkalommal ?

Es az uttana valo kb 10.ik alkalom után ?


Mennyivel jobb anélkül csinálni ??

Persze fenn áll a veszélye hogy belemegyek de tudnek ra figyelni.


Tudom sok a kérdés de remélem megprobaltok érthetően válaszolni

Mindenre.


Kort is írj és saját tapasztalatot is meghallgatok.



2018. jún. 20. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hülye ne légy.

Csak gumival.

Ha bótba' nem találsz, bemész a szexshopba és kérsz. Adnak.

A megszakításos az nem védekezés, az hülyeség.

Első alkalommal szar leszel.

A 10. alkalommal is, de javulni fogsz.

2018. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

22F

2018. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem atlagos durex siman jo lesz a farkadra.


Ne kockaztassatok a nem kivant terhesseget, az elovaladektol is van minimalis esely a terhessegre. Mindenkepp huzz gumit, ha beteszed.


A maszturbalas es a szex erzesre tok mas, nem lehet ebbol kovetkeztetni, hogy meddig fogod birni. Fejben kell ott lenni es iranyitani. 25f

2018. jún. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyél egy csomag durexet, és próbálj egyet fel.
2018. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem kell ezt túl misztifikálni. Átlagos méreted van, átlagos óvszer jó rá. Durex vagy masculan.

A megzsakítás az nem fogamzásgátlás, ha nektek 19 évesen nem baj ha becsúszik a baba akor hajrá. De nagyjából az orosz ruletthez tudnám hasonlítani.

2018. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bemész a boltba, leveszel a polcról egy szimpatikus óvszert és jó lesz, hidd el. Ezek szerint neked kimaradt az az időszak, amikor a "menő" kamasz fiúk a fejükre húzzák meg vízzel töltik meg. Nyúlik az, hidd el.

Az, hogy ki meddig bírja első alkalommal, változó. Nem múlik azon, hogy milyen gyakran maszturbálsz. 40 perc elég soknak tűnik, de hát van aki ilyenkor stresszes és akkor se élvez el ha akar.

Lehet hogy gumi nélkül élvezetesebb, de számold bele, hogy megvan az esélye, hogy éveken keresztül koszos pelenkákat kell cserélgetnet utána és eltartani egy gyereket. Így is jobban élveznéd? Nem éri meg. Akkor sem, ha most csak legyintesz hogy majd elküldöd a barátnődet abortuszra. Ez nem így működik.

A 10. alkalommal remélhetőleg jobban fog menni mint először. Bele kell jönni, megismerni a másikat. Ha már pettingeltetek előtte eleget, akkor elsőre sem leszel olyan béna.

Ha ennek ellenére mégis hülyék lennétek, el kell menni 72 órás tablettáért. De ez nagyon megterhelő a szervezetnek, és teljesen felesleges mivel erre találták fel a gumit. Ne hozz létre még egy magyart, ha nem vagy felkészülve rá.

2018. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Lacás1976 ***** válasza:

5.6 centi elég vastag de azért nem extrém vastag, az óvszer kitágul ám fel lehet nagyra fújni mint a lufit 😂😂😂

Próbálj ki pár óvszert.

Ha negyven perc egy maszti talán nem fogsz hamar elmenni.


Gumi nélkül csak azzal szexelj akiben maximálisan megbízol nem csak a nemibetegségek miatt hanem ha befigyel egy gyerek vagy elveszed a csajt vagy fizeted a gyerektartást. Húú de jó hogy én búza vagyok nincs nő nincs sírás 😂😂😂😂

2018. jún. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de tul sokat kérdezel, csak arra válaszolok, ami normális kerdes :D

Kezdjuk ott, hogy ovszer nelkul semmi esetre se csináld. Se betegséget nem akarsz osszeszedni, sem teherbe ejteni a csajt. Hiába maszturbálsz sokáig, a punci tiszta más érzés, és lehet az elso lokés után azonnal elsulsz. De hogy a 15 lokést nem bírod ki, az valoszinu nagyon. De ha mégis jol bírod, akkor is ovszerezz. Azt ugy kell.

Szerintem eloszor vegyél egy sima standard méretet. Probáld fel otthon masztinál. Ha nagyon szorít, akkor veszel egy extra nagy fajtát. AKármelyik drogériában van ovszer. Ha nagyobba mész be, valoszinu hogy nagyobb a választék. Ha esetleg sehol nem találnál extra nagyot, tobb uzletben se, akkor probálj patikát.

2018. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
5,6???
2018. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Abba még segítsetek hogy melyik az ami max 1500-2000Ft

5-10db

Es 56mm vastag

Már egyszer vettem óvszert LIDL-ös

52mm-es

Es vágta a peniszem olyannyira hogy oldalt szakadt fel a gumi


Van ilyen márka???

2018. jún. 20. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!