Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem minden nő képes a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem minden nő képes a hüvely orgazmusra, akkor a szexet hogy tudják élvezni? Jó persze tudom van csikló orgazmus is de remélem értitek mire gondolok.

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A férfiak is csak az orgazmus pillanataiban élvezik a szexet? Te még sosem próbáltad, hogy mondjuk elkezdted verni, de abbahagytad orgazmus előtt?
2018. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Attól még hogy nem tudok tőle elélvezni, jó érzés. Viszont kell az orgazmus is, ezért utána jó ha kinyal :)
2018. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Ugy erted a huvelyben való dugattyuzast?


Egy részük az orgazmus hiányától függetlenül azért élvezi, más részüknek teljesen semleges érzés, kb. mintha az alkarjukat simogatnád.

2018. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
magát az aktust, a szerelmeskedést élvezik
2018. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha van hüvelyi orgazmusom, de ha nincs akkor is élvezem magát az aktust is.
2018. jún. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Te csak az orgazmust szereted a szexben és élvezed? Amíg szexeltek de még nincs magömlést azt nem?

Gyanítom hogy de, hiszen a szexnek ez a reszelés része is kellemes érzés. Nekünk nőknek szintén. :)

2018. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sinca hüvelyi orgazmusom, de magát az aktust nagyon élvezem, olyan jó érzés, hogy általában tele van a párom alkarja, vagy háta köröm nyomokkal, annyira szorítom közben. Elég rosst lenne, ha a szexben csak az orgazmus lenne jó érzés, akkor sokkal kevesebben szexelnének szerintem.
2018. jún. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

Nekem van hüvelyi es nincs csikloi de ha nyalja a csiklom az is izgatonak izgato gondolom forditva is ugyanez.

Meg talan endorfin szabaful fel szex kozben?

2018. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

gondolom nem szexeltél még, vagy nagyon korlátolt vagy :D


a szexben nem csak az orgazmus az élvezetes. maga az aktus is nagyon jó érzés, egyrészt fizikailag, másrészt ha olyannal van az ember, akit szeret is, akkor lelkileg is kielégítő és bensőséges tud lenni..


nekem pl nincs orgazmusom sehogy (se csiklói se hüvelyi) masztival sem, de ettől függetlenül kívánom és élvezem a szexet :)

2018. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Uccsó ez durva.... 😐😑
2018. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!