Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nyal ki a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyal ki a párom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utál nyalni, én még nem láttam ilyet pasit.. pedig frissen fürdök, alaposan, itt nem ezzel lesz a baj, csak nem értem mi baja van. Kínszenvedés egy nyalás, pedig jól csinálja, csak utálja. 20 L

2018. jún. 17. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
Szép, és ápolt a punid? Mert akkor nem értem
2018. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%
Vannak olyanok akik utalnak nyalni
2018. jún. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Igen, a meleg és bifiuk
2018. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet elfogadni, hogy nem minden férfi kívánja a nyalást? Egy nő azon csodálkozott, hogy a pasija miért nem akarja kinyalni miután a puncijába élvezett.

Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret de ha tovább erőszakoskodsz és erőlteted amit nem szeret akkor változhat a helyzet.

2018. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

De gondolom azt elvárja, hogy te leszopd, ugye? És meg lenne sértődve, ha egyszer te mondanád azt, hogy utálod csinálni, igaz? Ez a helyzet a pasikkal, nyugodtan le lehet pontozni.

Egyébként gondolkodjatok el azon, hogy ha egy "férfi" undorodik a nője nemi szervétől, akkor vajon biztos, hogy hetero? Mert nekem nem fér a fejembe, hogy hogyan képes valaki undorodni olyasvalakitől, akihez elvileg vonzódik. Érdekes.

2018. jún. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Nyilvan kerdeztem, erre mindig azt mondja hogy de o igenis szeret."

Mármint mint szeret igenis? Nyalni? Akkor mondja el, hogy mi a gond, hogy téged miért nem szeret nyalni. A kommunikáció nagyon fontos. Azt is megbeszélni, amit szeretünk, és azt is, ami zavar.


Ha a nyalással kapcsolatos kérdésre az "igenis szeret" alatt azt kell érteni, hogy téged szeret, akkor azzal terel, nem őszinte, mert nem a kérdésre válaszolt.

2018. jún. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Simán benne lehet, hogy undorodik a nyalástól és a puncitól ha szájal(nyelvel) kell érintenie. Van egy haverom aki ugyan igy van.Én imádom nyalni akkár medig amedig csak akkarja a lány,hogy ha izgalomba jövök automatikus, hogy kinyalom, és sosem kell kérni! Örülök ha adhatok szexben pedig főként! Utólag csak anyi, hogy en bisztos adig nyalnálak amedig csak akkarod ha kel egész napp!! :) ;)
2018. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Valami probléma nyilvánvalóan van és tényleg egymással kell ezt megbeszélnetek. Ha Te tudod, hogy utál nyalni, (hiszen ezt tapasztalod, mert ritkán tudod rávenni) de Ő azt mondja, hogy szereti az nyilván ellentmondás.

Neked kell eldönteni, hogy mennyire forszírozod a dolgot. Ha a szőnyeg alá söpritek a problémát, akkor biztosan nem fog megoldódni.

2018. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ha nagyon hiányzik ,hogy ki nyaljanak,csak szólj.Átválalom ezt a terhet a faszidtól. ;)
2018. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!