Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem nyal ki?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt, az elején azért többször előfordult, hogy kinyalt, az utóbbi jó félévben viszont egyáltalán nem. Kérdeztem, hogy nem tetszek-e neki ott alul, vagy az íze vagy bármi, de azt mondta, hogy nincs vele gondja. Én szinte minden alkalommal leszpom, szeretem is csinálni. Kicsit azért zavar, ha én megteszem ő miért nem. Hogyan tudnám rávenni? 25/N
2016. ápr. 16. 13:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, ez érdekes. Én mindig kinyaltam a barátnőm és konkrétan élveztem amikor élvezte a dolgot :Dz
2016. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Hát pedig a rakott kel után a legjobb dolog amit imádok 2 pofára falni :D nem értem. Lehet más beállítottságú, kicsit hanyagold el a szpást hátha észbe kap.
2016. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én viszont utálom a rakott kelt.
2016. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25%

Én még nem találkoztam olyan pasival, aki annyira odáig lett volna ezért a dologèrt.A kapcsolat hajnalán még csak csak, de aztán belustulnak, hanyagolják a témát, persze nem probléma nekik ha te szop@d. :)

Szôval nem vagy egyedül!

2016. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Hát ezt sajnálattal olvasom :(


Pedig volt olyan párom, aki imádta, még több év után is.

2016. ápr. 16. 13:42
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy férfinak az okozza a legnagyobb örömet, ha látja a partnerét élvezni, ezért mindent megtesz, hogy ezt újra és újra élvezze. Ahogy mi nők sem azért szopjuk le a párunkat, mert csikló nőtt a szájpadlásunkra, hanem mert örömet akarunk neki szerezni. Akinek szex közben a saját orgazmusa fontos csak, az nem elég érett a szexre, és nem is tudja, hogy mit veszít.

Rávenni nem tudom, hogy lehet. Azaz nem tudom, hogy érdemes-e. Ha neki nincs arra igénye, hogy élvezze az én orgazmusomat, a kéjtől remegő testemet, akkor én elvesztem az érdeklődésemet iránta.

2016. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

huh, nem tudom, akkor nekem szerencsém volt a pasikkal, mindannyian szerettek nyalni, nem hanyagolták.


mondjuk ha már kérdezted is tőle a dolgot, de nem változott semmi...meh. talán érdemes lenne megint konkrétan elmondani, hogy neked hiányzik.

persze nem kell erőltetni, de az ember azért a párja kedvében akar járni, és ha kérik, és nem teszi meg úgy, hogy régebben csinálta, az elég nagy fokú önzésre vall..

2016. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd neki, hogy nyaljon ki. Ha másképp nem, hát addig nincs szopi. :)
2016. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintetek egy ilyen kizsarolt nyalás (addig nincs szopás) pont akkora élmény, mint amikor a pasi örömmel csinálja, és nem kényszeredetten?
2016. ápr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A párod nem akar neked örömet okozni. Szerintem hagyd ott.
2016. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!