Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A parom sose nyal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom sose nyal?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elejen rengetegszer kenyeztett oralisan (azaz elso 2 honapban kb...)

Mindig mondta hogy mennyire imad engem nyalni es amugy tenyleg ugyes is benne.. De mar lassan fel eve semmi.

Persze meg is kertem ra parszor, de mindig inkabb elterelte a temat vagy csak kozolte hogy nincs kedve.

De persze reszemrol elvarja az oralt, es ezzel nem is lenne gond, mert szeretem csinalni. De tenyleg olyan nagy keres lenne egy kis viszonzas?



2016. okt. 30. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez szívás!
2016. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez ellen mit lehetne tenni..?
2016. okt. 30. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:
ne szopizd le te sem, és akkor hátha észhez tér! ne csak részérőlé legyen elvárás, gondolom jolesne neked is egy kis viszonzás.
2016. okt. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy elvárja? ! Egyébként beszélj vele kérdezd meg hogy miért nem akarja csinálni. Ha nem kapsz értelmes választ mond meg neki hogy addig nem fogsz szopni amíg ki nem nyal és ennyi.. Önző a párod csak a saját kielégülését helyezi előtérbe... Én már lapátra tettem volna..
2016. okt. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

kérdezd meg miért nem

lehet valami fertőzésed van és megváltozott az ízed és ez zavarja

2016. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hat felev alatt mar voltam parszor nogyogyasznal (alap kethavonta muszaj jarnom) szoval ha lenne valami akkor azt csak eszre vette volna az orvosom, es valoszinuleg en is eszre vettem volna.

De a nincs cumi szabajt bevezetem, hat ha eszre veszi magat.. Vagy legalabb elarulja hogy miert nem csinalja.

Amugy ezt se teljesen ertem, a szexrol mindig nyiltan beszeltunk egymasnak.. De ezzel kapcsolatban valamiert elzarkozik

2016. okt. 30. 15:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Étrend váltás volt? Ha igen akkor lehet megváltozott az íze a hüvelyváladékodnak és az nem ízlik neki, akkor talán annyit tudok javasolni hogy közvetlen előtte mosdj meg hátha úgy... Vagy ha anno nem mosdottál meg előtte mostanában meg igen, az is lehet a baja vagy fordítva... Kérdezz rá a konkrét okára mert sok lehetőség van...
2016. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi valtozas nem volt... Ezen en is gondolkodtam mar es ra is kerdeztem hogy az izemmel van-e gond, de azt mondta h szereti.
2016. okt. 30. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább faggasd ki miért változott meg...valami biztos van mert olyan nincs hogy ma szeretek nyalni 2 hónap múlva meg nem.

Lehet hogy csak kényes neki a téma és nem meri elmondani.

Viszgáld meg magad szex közben amikor mar megindultak a nedv termelés folyamatai...szagold meg a kezede, esetleg kóstold meg a nedvet amit kiadsz..ha ez nem tabu neked.

Hátha nélküle is megfejted.

Ha nem akkor a parodat kell rávenni hogy valljon színt. :)

29/F

2016. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez szopás :)

hagyd el.

2016. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!