Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne elérni, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elérni, hogy a párom ne élvezzen el olyan hamar?!

Figyelt kérdés
Sziasztok. A kérdést látjátok fent. Hozzáteszem hogy még nem vagyunk összeszokva. Eddig 2 aktusunk volt. Viszont én még egyszer sem élveztem el és ő emiatt csalódott,hiába mondom neki hogy nekem több időre van szükségem és ezért ne érezze magát szarul. Most megpróbáljuk úgy,hogy előtte lesz@pom élvezésig és akkor utána tovább bírja. Viszont kíváncsi vagyok,hogy kinek volt ilyen vagy ehhez hasonló és hogyan lehetne másképpen ezt megoldani. 😊 A bunkó válaszokat mellőzzétek,előre is köszi.

2016. okt. 25. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
vannak késleltetéses technikák google.hu-n keress rá..
2016. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igazából vagy kevered előtte vagy úgy ahogy már csináltad.. Vagy gyakorolja az orgazmus kontrollt. Jobb ötletem nincs.
2016. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lingam és esszo masszázs :)
2016. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ki vered *
2016. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha érzed, hogy közeleg a végkifejlet, a kezed középső vagy mutatóujjával (attól függően, hogyan fogod meg) szorítsd el a partnered nemiszervének a húgycsövét a makk alatti területen kb. a fitymaféknél. Ez az enyhe fájdalominger azonnal lelohasztja és folytatható tovább az aktus.
2016. okt. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Korai magömlés. Keress rá a guglin. De neked is türelmesen közre kell működnöd.
2016. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 János Gilján ***** válasza:
Elég sok technika létezik, de a legegyszerűbb módszer, hogy lassítsatok le, vagy álljatok meg teljesen, amikor közel kerül az orgazmusához. Ugyanitt érdemes maximális erővel feszítve tartani a PC izmát, mintha a pisilést próbálná visszatartani. Amikor kicsit alábbhagyott az izgalma, csak akkor folytassátok a mozgolódást. Lehet, hogy nem fog neked tetszeni a megállás, de addig is tud veled foglalkozni alternatív módon. Simi, csók, stb. A kérdés teljes körű megválaszolása természetesen ennél azért összetettebb válaszokat kívánna, de első lépésnek ennyit érdemes kipróbálnotok. Ha bővebb infóra van szükséged, írj rám privátban.
2016. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

nálam bevált,hogy valami rendkívül sexitlen dologra gondolok.

ja és soxor csináltuk,vkázi gyakorlás képpen.

2016. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!