Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sem orálisan, sem kézi munkáva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sem orálisan, sem kézi munkával, sem szex útján nem tudom elérni, hogy tőlem élvezzen el a párom. Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Eddig minden partneremnél simán mentek a dolgok, a mostani barátommal nehezen indult be a szexuális életünk, mert korábbi női megalázták, ezért még az elején merevedési problémák is voltak, ez már megoldódott. Sajnos azonban számtalan aktus után sem képes az orgazmusra általam. Mindig kézzel, magának fejezi be a dolgokat. Pszichés okai lehetnek, vagy nagyobb a valószínűsége annak, hogy én csinálok valamit rosszul?
2016. jan. 23. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az eddigi partnereidnél nem volt ilyen gond,akkor egesz biztos nem veled van a baj.Szerintem még idő kell neki...
2016. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha számtalan aktus során semmilyen módon sem sikerült akkor súlyos pszichés gondjai lehetnek.
2016. jan. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 srac.s ***** válasza:
Nézd, ha ilyen előzmények után el tudtad érni, hogy tudjatok közösülni, az erekció rendben akkor Benned tuti nincs semmi hiba, inkább lehet, hogy még több idő kell, ne add ki a kezedből, a szádból csak szánjatok rá több időt.... ha élvezettel csinálja a Nő, akkor ott nincs mit elrontani ;)
2016. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pszichés zavara van. légy vele megértő és türelmes. Foglalkozz sokat a farkával, majd helyrejön a gondja.
2016. jan. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!