Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem nyal ki a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyal ki a párom?

Figyelt kérdés
Egyszerűen utál nyalni, én még nem láttam ilyet pasit.. pedig frissen fürdök, alaposan, itt nem ezzel lesz a baj, csak nem értem mi baja van. Kínszenvedés egy nyalás, pedig jól csinálja, csak utálja. 20 L

2018. jún. 17. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszerűen utál nyalni"


Itt van a válasz

2018. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
vannak lányok akik undorodnak a szopástól vagy magától a spermától így nem szopnak na most vannak olyan férfiak is akik hasonlóan éreznek a puncival kapcsolatban, gusztustalannak találják, vagy volt valami rossz élmény (ha egy lány nem fürdik szex vagy nyalás előtt elég büdös tud lenni- ami eléggé elveszi az ember kedvét) vagy esetleg a spriccelés vagy a váladék kiadás ami nem tetszhet neki .. elég sok lehetőség van, kérdezd meg tőle, hogy neki miért nem jön be a dolog, lehet, hogy esztétikai oka van
2018. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Kend be magad csokival :)
2018. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Fogadd el. Nem szereti. Ennyi. Nincs ezzel. Baj. Biztos talál olyan lányt, aki elfogadja majd.

Vele beszéld meg. Ne az internettel.

2018. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nyilvan kerdeztem, erre mindig azt mondja hogy de o igenis szeret.
2018. jún. 17. 23:50
 6/19 anonim ***** válasza:
11%
Kinyalnálak pedig 😊
2018. jún. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
Az en pasim se szeret nyalni. Mondjuk o nem jo benne..de nemtom mi baja :(( ezert laposodik el a szex. Nekem fontos az elojatek. En mindig leszopom ot. De nyalas ritkan van ha meg van akkor nem azon dolgoznank hogy jobb legyen ebben..hanem max kettot lefetyel azt csa. -.- az exeim meg szerettek nyalni de nem tudtaK.
2018. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

akkor mégse szereti. Mondjuk nem tudom miért, ha én szeretek valakit nem azért nyalom mert finom, hanem az élvezet miatt.



Érdekes mindenesetre, szőrzet hogy áll? Nem lehet az zavarja?

2018. jún. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem olyat aki úgy lenézte a nőket, hogy azt mondta örüljön egyáltalán hogy a nő leszophatja, nem hogy még ő nyaljon..

Van aki nem szereti, és vannak még az ilyen beállítottságú emberek akik azt gondolják hogy örüljön a Nő ha leszophatja de ő nem 'alázkodik' le oda hogy kinyalja

2018. jún. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtak... Te meg nem mondtad el nekik, mert te sem vagy képes kommunikálni. Atya világ!
2018. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!