Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki a péniszmérete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki a péniszmérete miatt lesz/lett öngyilkos?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kérdezték meg előtte, vagy nem mondta el, meg nem hiszem, hogy az esetleg hátrahagyott levelébe leírta volna. :D Szóval ez szerintem sosem derül ki.
2018. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hát aki emiatt lett, az gondolom már nem tud ide írogatni.
2018. jún. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olyantól vártam a választ aki nem él. Hanem szerintetek lehet valaki olyan szomorú a mérete miatt hogy megölni magát?
2018. jún. 8. 16:52
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy volt már ilyen. Az öngyilkosságot nem értik meg az emberek és nem tudják elfogadni, hogy mindenki más. Van aki azért érez rettenetes lelki fájdalmat, mert nem tudja megvenni a kis Jaguar FX-ét és Mercedes 500sl-el kell járnia. Van aki azért, mert elvesztette a családját. Mindenki máshogy éli meg a dolgokat és az előző két példát amit említettem nem feltétlen kell kinevetni. Lehet, hogy mind a ketten ugyan olyan szintű fájdalmat élnek meg. Minden ember más és ilyen szempontból, depresszió és öngyilkosság nincs különbség. Konkrétan orvosilag sincs. Depressziónál azért beszélünk betegségről, mert megváltozott rendellenes testi állapottal is jár. Konkrétan rendellenes kémiai folyamatok mennek végbe az agyban, erre vannak az antidepresszánsok. Szóval soha nem tudhatja senki sem, hogy mit él meg belül a másik. Nyilván azért sokan úgy állnak most ehhez a kérdéshez, hogy nevetséges, ugyan miért kell ekkora problémát csinálni a kis péniszből. Lehet ha az illetőnek hirtelen akkora lenne, akkor első rettenetében neki is eszébe jutna. Én nekem nem kicsi, de nem is használom, szóval nekem ilyen csak emiatt nem jutna eszembe. Ebből is látszik, hogy mindenki mást él meg
2018. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Enyém 10 cm mégsem lennék öngyi

Van feleségem is igaz e miatt Cuckold kapcsolatban élünk de nekem így is jó

2018. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Régen voltak kétségeim, de barátnőm megnyugtatott hogy exének kisebb volt, igazából mikor először látta láttam hogy meglepődött :'D
2018. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha igen akkor az elég idióta :D
2018. jún. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak az idióták, de azokért meg nem kár.
2019. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!