Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok arról ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok arról ha egy fiúnak aránytalan a test-és péniszmérete?

Figyelt kérdés

Nekem szerintem nagyon aránytalan, mert magas vagyok, és kicsi a nemi szervem.:(((


Hogy fogadjam ezt el?

Régebben nem zavart, de pár hete nagyon rossz, folyamatosan ezen gondolkozom, hogy milyen hülyén nézhet ki ha egy lány látja majd. És hogy elég lesz e ekkora a szexhez.


Hogy tereljem el a gondolataimat ettől?


2018. jún. 8. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha jól olvasom, minden remek,

Csak a farkad kicsit jobban remeg.


Kefélj egy jót, ha lehet.


És ha a csaj is megmondja, jó volt a menet,

Az majd biztos rendbe hozza meggyötört lelkedet.

2018. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

10 centinél kisebb a pötsöd?

Ha nem, ne parázz.

Ki nem sz.rja le a látványt, ha közben figyelmes szerető vagy?

Tegyél meg mindent azért, hogy a lány maximálisan kielégüljön, és akkor hidd el, olyan leszel mint a népmese. Szájról szájra terjedsz.

2018. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Nekem nem kicsi, de ezen én is agyaltam már. Sajnos a magas emberen egy átlag (vagy majdnem átlag feletti) is kicsinek látszik. Főleg ha vastag is...


Plusz azt hiszem a magas pasiktól a lányok nagyobbat remélnek. Mi más oka lenne, hogy a magasakra férjed mindenki

2018. jún. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves #3

Miért kell örökké általánosítani?

Én sosem szerettem a 170 feletti pasikat.

Nekem a töpszli a gyengém.

A magas férfiak számomra visszataszítóak

2018. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
188 cm magas vagyok, és 14 centi a nemi szervem.
2018. jún. 8. 15:01
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

A párom két méter fölötti, kb akkora intim mérete van, mint az exemnek volt (16-17).

Az exem 173 cm magas volt és igen, rajta ez a centimennyiség optikailag nagyobbnak hatott.És?

A performance-t nem befolyásolja :D


De attól, hogy a nagyobb testméretedhez viszonyítva kisebbnek TŰNIK, még nem kisebb.

Ilyenen szerintem ne aggódj.

2018. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

A 14 centi pont az átlagba tartozik.

Ne a látvánnyal foglalkozz.

A teljesítmény a lényeg.

2018. jún. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Nekem ebben szerencsém van, mert 10 centivel alacsonyabb vagyok és a combom is vékonyabb kicsit. Így meg van az optikai tunning:D Bár más értelemben nagyobb is vagyok mint te kérdező, de azért én sem vagyok nagy
2018. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi szerencsétlen barmot...

Kezdjük azzal hogy aki a magas pasikra bukik, az nem azért mert azt reméli hogy neki nagyobb a farka xDDD


Én azért bukom a magas pasikra mert szerintem az a férfias, nem tudnék férfiként tekinteni egy 160 cm alatti pasira :D


Nem tudom miért, talán mert én alacsony vagyok, és a nők többsége is alacsony, és az lányos. A magas meg pasis. Asszem ezért.


Akadjatok már le erről a farokméret problémáitokról. Szánalmasak vagytok...


Kérdező: Ásd el magad. Ha neked 14 cm és emiatt itt sírsz gyakorin, akkor megérdemled hogy egyedül maradj.

2018. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
#napidörrentő
2018. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!