Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tènyleg ennyire kell az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tènyleg ennyire kell az embereknek a szex? Mulkor azt olvastam hogy egy fiú 20 èvesen mèg szüz volt és ezèrt lett öngyilkos, én 19 èvesen az vagyok de ilyen mèg egyszer se fordult meg a fejemben

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Egyeseknek tényleg. Másoknak semennyire.
2018. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát igen, sajnos. Minden akörül forog már, ami eléggé gáz. Amikor már egy filmet sem tudsz nyugodtan megnézni a csajoddal, mert a közepén inkább rád mászik, vagy amikor kockulnál egy kicsit a fárasztó nap végén, de odajön asszonypajti, hogy dugni akar, aztán mondjuk te finoman visszautasítod, majd jön a hiszti "a gépfontosabbtűllem". Addig örüljetek míg szüzek vagytok, és nem érintenek ezek a dolgok. Na meg persze a kapcsolatok egyéb negatív tulajdonságai. Vissza sírom még a kiskamasz koromat is, akkor még vígan el voltam a Call of Dutyval, néztem a pankrációt, fociztam és nem a nőkön meg a szexen járt az agyam.
2018. máj. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Nagyjából három tábor van.


Az egyik, akinek ez a létezés lényege. Nem tud meglenni nélküle, ezer féle verzióban, mindenféle módon kipróbálta már. Nagyjából állandóan erről beszél. És ha valaki nem az ő nézetei szerint él, az beteg.


A másik, aki max tízévente egyszer kefél. Vagy egészségi okból, vagy önbizalomhiány miatt, vagy csak mert nem kell senkinek. Őszerinte a szex felesleges, és még a csapból is az folyik. (Egyébként tényleg. Már egy parfümöt sem tudnak eladni enélkül...)


És van a harmadik típus, akinek normális, egészséges egyensúly van az életében. A szex nem előbbre való mindennél. Van fontossági sorrend. Képes boldogságot érezni kielégülés nélkül is. Nem akar úton-útfélen kefélni mindenféle mozgó élőlényel. Nem zaklat senkit verbálisan, nem ontja rá a környezetére a szexuális szokásait.


Szerintem:

A szex nem annyira fontos része az életnek, mint sokan azt képzelik. Csak nekik valamiért nincs boldogság, nincs szépség a világon, csak a kufirc. Keserűek, kiégettek, életuntak, és csak a közösülésen keresztül érzik azt, hogy “milyenjóélni”.

2018. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mások az igények. Van, akinek központi téma, van, aki elvan nélküle is sokáig. Ebben a szexorientált világban elhiszem, hogy sokaknak frusztráló, ha nem él szexuális életet, mert ha megtudják róla, akkor mindenfélével megbélyegzik.
2018. máj. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10%

2: te azert mar atestel a lo masik oldalara.


Kerdezo: az egeszseges elet resze. Mint a borozas. Itt is a korrekt egyensuly es idozites a lenyeg.

2018. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért estem volna át a ló másik oldalára?
2018. máj. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!