Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők 60%-a utasított már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők 60%-a utasított már vissza férfival szexet, vagy szakított férfival annak a kicsi péniszmérete miatt is. Akkor mégis számít a méret?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a fütykös részt kell nézni, bár a két golyóban is van két másik érdekes adat.


"Utasítottál-e már vissza szexet férfival vagy dobtál-e már férfit a péniszének mérete miatt?


61% - Igen, mert túl kicsi volt neki

4% - Igen, mert túl nagy volt neki

35% - Nem, nekem minden méret tetszik"


2017. szept. 13. 11:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy számít.
2017. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
60%

Tudom hogy 0-ra leszek pontozva meg szrrá oltva h hazudok, de párom se nem nagy méretű, se nem gazdag, és mégis a felesége leszek.

A magam részéről csak ennyit mondtam volna, köszönöm

2017. szept. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Tanulság: Akinek kicsi, az válasszon a 35%-ból
2017. szept. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
56%

Nem a mérete az elsődleges, de a szex nagyon fontos alapja a párkapcsolatnak.

Ha abban nem passzolnak, mi keresnivalójuk lehet egymás mellett? Szerintem semmi.


És igenis sokkal jobb olyan férfival szexelni aki jól meg tud dugni, mert nem 10 cm van neki, hanem több...

2017. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Azért az ilyen komplexusos idiótákat, mint a 4-es, meglátnám, milyen nagy hévvel dugna egy olyan nőt, aki bármi (képzeletbeli :?D ) rendellenesség miatt 7 cm átmérőjű a hüvelye, neki mekkora élvezet lenne őt dugni.

Rohannátok a következő, szűk csajhoz :D

2017. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Bocs, már nem 4-es, törölték őt.
2017. szept. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
70%
Igen számít a méret. Mindig is számított és számítani is fog. Ennyi!
2017. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
A 4. válaszolónak annyit üzenek, hogy a 12 is több, mint 10...
2017. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%

Vannak eleve tágabb hosszabb hüvelyű nők akiknek lehet hogy a 10-16 cm kicsi

De pl én szűkebb rövidebb hüvelyű vagyok és vannak olyan pózok amiben már egy 16 centis pénisz is túl nagynak bizonyúl ugyanis eléri a méhszájat és kellemetlen fáj..

2017. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%

Igen érdekes a kérdés mert az álszenteket lehet falhoz állítja, de már megszokhattuk ezen az oldalon mindég olyan válaszok születnek amit a kérdező hallani szeretne illetve amit a többség válaszolt és mindez azért hogy a %-juk megmaradjon 70 felett!


Ezt jól példázza a két linkem miszerint egészséges e a nejlon és a műszál avagy sem?


Az egyik linknél igen egészségtelen, a másiknál pedig már minden OK ha nejlonharisnyáról van szó!

Íme:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


És az ellenpélda...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2017. szept. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!