Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet még találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még találni szűz lányt?

Figyelt kérdés
30 év fölötti férfinek van lehetősége 18 év feletti szűz lányt találni vagy ez már lehetetlen? Túl vagyok már jó pár kapcsolaton volt részem minden korosztályon belüli lányhoz az évek során 16-49 évesig, de szűz lánnyal soha nem voltam, mostanában valamiért nagyon izgat a gondolat, hogy el vegyem egy felnőtt lány szüzességét. Igaz az a tévhit, hogy a nők az első pasit nehezen feledik és nagyon ragaszkodnak hozzá?

2018. máj. 16. 08:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
67%

20 éves vagyok és szűz! :)

Volt már kapcsolatom, de nem gondoltam hogy a srác megérdemelné a szüzességem. Végül igazam is lett.

Szóval létezünk. :D de ahhoz nagyon le kell nyűgözni, hogy ez változzon, és nyilván csak komoly kapcsolatban. Hiába van sok jelentkező, egyik se normális :/

2018. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

Nem lehetetlen, én is 25 évesen vesztettem el (és nem, nem vagyok ronda és kövér). Szerintem nem olyan nagy tévhit, hogy az elsőhöz ragaszkodnak a nők, legalábbis én magamon ezt tapasztalom. Nem vagyunk már együtt, de nagyon ragaszkodtam hozzá, nagyon nehéz volt lezárni a kapcsolatot, annak ellenére hogy az utolsó hónapok szinte már csak a szenvedésről szóltak. Persze lehet, hogy aki nem ennyire érzelmes típus, az nem ilyen ragaszkodó.


26N

2018. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
van még 19l
2018. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
Én húztam sokáig, vártam az igazira, aztán pár hete 20 évesen veszítettem el :)
2018. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda perverz alak vagy, elvárod hogy a nők tartogassák magukat. Hogy találj szűz lányt. Egyébként amelyik lány még szűz 18 felett az olyan is. Remélem jól lehúz, mert nem a szex lesz neki a fontos az biztos.
2018. máj. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az értelmes válaszokat, ment a zöld kéz, lányok büszkék lehettek magatokra, van olyan értéketek ami már másnak nincs, hiszen szememben egy szűz lány pont a szüzessége miatt több mint az aki nem szűz, a többi lány pedig semmivel sem különbözik, nem tud többet, értékesebb adni egyik a másiknál.
2018. máj. 17. 08:04
 17/20 anonim ***** válasza:
40%
Lenézed azokat a nőket akik nem szüzek?Anyád sem az.Mifél érték az?Semmilyen.Az hogy valakinek még nem volt farok a muffjában attól még szophatott,kiverhetett ezret és rakhatták seggbe is.Vagy neked mi az hogy szűz?Van olyan csaj akinek már volt farok a puncijában csak vékony volt és megvan a szűzhártyája vagy olyan is akinek meg mástól repedt meg nem a dugástól.
2018. máj. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne ha tőled is elvárnák, hogy ne legyen kapcsolatod, mert életed szerelme, a nagy ő azt várja el tőled 30 évesen. Aztán megvénülsz és azt sem tudod, hogy kell boldoggá tenni a másikat. Végül egyedül maradsz és a szüzességedet is elvesztetted, amivel hódítani akarsz.
2018. máj. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
24%
Menj el papnak. Azt ott láthatsz önmegtartóztató férfiakat, nőket. Ha mástól elvárod, akkor élj te is úgy.
2018. máj. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
31%
Persze hogy lehet. Mint ahogy vízöntőtőt is. :-))
2018. máj. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!