Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet még találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet még találni szűz lányt?

Figyelt kérdés
30 év fölötti férfinek van lehetősége 18 év feletti szűz lányt találni vagy ez már lehetetlen? Túl vagyok már jó pár kapcsolaton volt részem minden korosztályon belüli lányhoz az évek során 16-49 évesig, de szűz lánnyal soha nem voltam, mostanában valamiért nagyon izgat a gondolat, hogy el vegyem egy felnőtt lány szüzességét. Igaz az a tévhit, hogy a nők az első pasit nehezen feledik és nagyon ragaszkodnak hozzá?

2018. máj. 16. 08:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, itt az oldalon is akadnak bőven félénk szűz hölgyek.
2018. máj. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%
Lehetséges 30 fölött én kettőt is találtam, az egyik 23 a másik 28 éves volt😀
2018. máj. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#1 valószínű, hogy akadnak, de nekem nem volt szerencsém hozzá, vagy ha igen akkor csak beszélgetni. Persze nem beszélgetni szeretnék, hanem cselekedni.
2018. máj. 16. 08:57
 4/20 A kérdező kommentje:
#2 gratulálok!
2018. máj. 16. 08:58
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

ne légy hülye, azért mert itt-ott hallod, hogy mindenki össze-vissza dug, attól még sok a szűz 18 felett is.

Csak talán nem azok a lányok, akik diszkóban bárkivel haza mennek, hanem azok, akiket mondjuk egyetemen megismersz és utána 1-2 hónapig randevúzni kell velük, mielőbb bármi történne

2018. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Lehet, de tényleg emlégezetes az első. És ha te gratulálsz ahhoz, hogy valaki 2-t is találsz, ergo, sportból keresel szűz lányt, megdugod és ennyi, akkor kivánom, hogy soha az életben ne jöjjön össze. Bocs.
2018. máj. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%
Azok hajtanak szűzekre akiknek kicsi a farkuk.
2018. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
56%
Adom a #6os válaszát
2018. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is ez az álmom,37 vagyok ,sosem volt szerencsm hozzá,ja,ès nem kicsi a farkam..
2018. máj. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív és negatív válaszokat is egyaránt, nekem sem panaszkodtak a farkam méretére, sem pedig sablon szerűen szeretnék szűz lányt úgy ahogy egyik válaszoló írta, nem élet - halál fontosságú számomra ez a dolog amiért mondjuk gratuláltam az előttem szólónak a sikeréhez, egyszerűen izgat a gondolat mostanában, ha sikerülne örülnék, ha nem fog azt is meg értem. Még annyit, hogy nem itt keresek szűz lányt amint írták privátban, csak egy egyszerű kérdés, mivel ma egyebet sem hallani csak azt, hogy a 18 éven aluli lányok nagy kanállal habzsolják az életet a náluk jóval érettebb pasikkal köztük házas emberekkel is.
2018. máj. 16. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!