Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek a vágyak mennyire gázak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a vágyak mennyire gázak (BDSM)?

Figyelt kérdés

Szóval nekem ilyen téren van tapasztalatom de én azt is szeretem ha irányítanak és kínoznak. Pl hogyha valamit nem teszek meg bünti jár érte vagy tényleg csak egyszerűen kínzás.

Sok eszközzel szeretem, főleg a szájpecek, nyakörv, póráz.

De ezen kívül az is nagy vágyam hogy valaki szexuális téren kívül is irányítson. Úgy érzem ezen kívül más kapcsolatot nem igazán tudnék elképzelni (ez is párkapcsolat csak irányítással)

Tényleg ilyen magasra helyeztem a lécet és az elvárásaimnak megfelelő pasit nem fogok találni?

És még az a kérdésem hogy én most sub vagyok vagy mazo?



2018. máj. 1. 10:17
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Mindig is ilyen lányra vágytam!

16/f

2018. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem könnyű ilyen pasit találni, csak nem feltétlen van kiírva ez a homlokára :P

Legalábbis magamból kiindulva. 26éves srác vagyok, switchnek nevezném magam, de főképp domináns vagyok. Nem szeretek nagy fájdalmakat okozni, de a kisebbeket imádom. Például: hajhúzás, kis fojtogatás, paskolások, stb.

Imádom a kötelet, szájpecket, ragasztószalagot, kendőket, bilincset..

és eddig majdnem minden barátnőmet sikerült rávenni ezekre a játékokra. Van, akinek tetszett, van akinek kevésbbé. Nyílván senkit nem kényszerítettem semmire.

Amit ki akarok hozni az egészből, hogy ilyen beállítottságú pasit könnyebb találni, mint lányt...tehát biztosan találsz majd :)

Én nem mondom azt, mint az emberek 90%-a, hogy úristen, írj rám, találkozzunk, de ettől függetlenül ha szeretnél beszélgetni, nyugodtan írj privátot!

2018. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Ram ugyan az vonatkozik, mint az elozo kommentelore, csak en fiatalabb vagyok kicsivel es csikizni is szeretek :)
2018. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Közel egy évig voltam egy ilyen kapcsolatba.

Kapott a lány nyakörvet, pórázt, sokszor csak kutyaként lehetett a lakásban.

És a négy falon kívül is ment az irányítás; pl milyen ruhát vehet fel, meddig nem masztizhat és mikor kötelező neki (pl az irodai wcben munkaidőben :)), stb..


Élveztük nagyon..


35F

2018. jún. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!