Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ez társkeresőkön és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez társkeresőkön és az életben is?

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy olyan társkeresőre, ahol a BDSM-hez vonzódó emberek ismerkedhetnek, mert gondoltam kisebb így annak az esély, hogy elítélnek a vágyaim miatt.


Viszont azt láttam, hogy sajnos az általam keresett nők (Domináns Nő) 90% itt is anyagiasnak jelöli magát, tehát nem több egy örömlánynál!

Az alárendeltség vonz a BDSM-ben, a durva fizikai dolgokra nem vagyok vevő, inkább a lelki része.


Szolgalányokból Dunát lehet rekeszteni, de ott is minimum fele anyagias, bár nekem ugye ők nem célcsoport.


Miért érzem azt, hogy manapság egy pasi csak akkor juthat a vágyainak megfelelő erotikus élményhez, ha fizet érte?


Ha meg nem ilyen oldalon ismerkedik az ember, akkor meg akármikor is hozakodik elő a vágyaival, tuti beteg perverznek fogja tartani a párja. Tapasztaltam, legutóbbi barátnőmnél fél év után hoztam fel a témát, hogy beszéljünk a vágyainkról, amit eleve elég furán vett. Mikor meg elkezdtem felvezetni, hogy milyen érdeklődésem van, rettenetesen kiakadt... :(


Normális, komoly kapcsolatot szeretnék, amiben jelen van a BDSM, de ilyenre ezek szerint esély sincs? :(



2018. febr. 12. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs esélyed erre.


SMPIXIE oldalról van szó azt ismerem! Anno 2 amúgy anyagias nővel volt dolgom de nekem fizetnem sem kellett.


Ha jól nézel ki akkor nem kell pénzt áldoznod erre.

2018. febr. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

"Miért érzem azt, hogy manapság egy pasi csak akkor juthat a vágyainak megfelelő erotikus élményhez, ha fizet érte?"


Matematika: Van a faluban 100 pasi aki vonzódik a domináns nőkhöz, és van 3 nő aki ezt ki tudja elégíteni, de férjnek nem kellenének. Szerinted hány perc kell míg rájönnek a nők, hogy igenis kérhetnek érte annyi pénzt amennyit nem szégyellnek és még így is 2 évre teli lesz a naptárjuk???


Azt amit tényleg nem értek, hogy az ilyen extrém fétishes pasik miért, ó miért online keresgélnek és miért nem mennek el szexbulikba, swingerbe, hasonló kategóriás szórakozóhelyekre? Mi a párommal az "átlagos szexet" keressük, mégis jó pár helyen megfordultunk és mindenütt van lehetőség BDSM dolgokra, de mégis azt látom, hogy itt sírnak sokan, hogy nem találnak párt, pedig már regisztráltak is meg minden...

2018. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hát ahhoz bátorság kellene, ennél sokkal kényelmesebb egy weboldalon keresgélni illetve pár sort írogatni valakinek. Hát ez van sajnos. A neten felborult a nemek aránya társkeresők tekintetében. Ezért tértem én is hamar vissza az élőben történő ismerkedésre. Ha neten ismerkedsz, mindig van melletted 100 másik csávó, aki rárabol 1-1 jócsajra. Élőben meg 5 percenként szembejön egy csini csaj és egy kezemen meg tudom számolni, hogy napi szinten hány olyan palit látok, aki konkurencia lehetne (de az sem fog rárabolni arra a csajra, akit éppen leszólítok).
2018. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Legutolsó barátnőmet élőben ismertem meg, de az a kapcsolat arra ment rá lényegében, hogy fél év után őszintén akartam vállalni előtte a vágyaimat. Gondoltam bízhatok benne annyira. Nem tudom, kezdek arra gyanakodni, hogy egy pasinak nem lehetnek vágyai. Vagy ha vannak is, inkább mondjon le róluk, ha békességet akar...
2018. febr. 12. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
...ja bocs, írtad, hogy élőben is elutasítást kaptál. Erre egyszerű a recept. Már az első randikon be lehet valamikor annyira csiccsenteni a csajt, hogy felszabadultabban lehessen beszélni vele ezekről a témákról. Na akkor óvatosan előhozakodsz vele (körülírva a dolgokat). Ha tetszik neki, akkor nyert ügyed van ...hát ha nem, akkor jöhet a kövi csaj.
2018. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem az esetleg lehet esetedben egy megoldás, hogy találsz egy lányt akinek szintén deviáns szexuális vágyai vannak (nem feltétlenül ez) és te ebben partner vagy, cserében ő is partner a te szexuális vágyaidban. Szóval ha célirányos keresés nem túl eredményes, akkor ilyen kompromisszum helyzetet tudok elképzelni. Adok-kapok alapon.


Pl az egyik ilyen 40-es pár ismerősömnél a férfi szeret női ruhákban lenni (nem állandóan, csak néha) és vannak olyan napok amikor fordított nap van. A feleségének is van valami fantázia, és a párja meg segít kiélni azt, szóval náluk ez működik.

2018. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

igen, előző írja, nem kell fél évet várni, míg előjönnek a dolgok. Oké, ne első randin csináld, de annyira egyszerű kiszűrni már 1 hónap után, hogy a csaj mi mindenben van benne vagy egyáltalán nyitott e.

Sok pasi írja, hogy megjátssza magát fél évig és utána csodálkozik, hogy kosarat kap, mikor őszinte lesz. Hát naná.

Ha már volt olyan barátnőd valaha is (vagy ismersz csajokat), aki nyitott a fétished felé, akkor azt a viselkedési formát keresd. Szerencsémre az én párom nyitott sok dolog felé, ezért szinte minden vágyamat kipróbáltuk már (meg később az övét is, nem csoda hogy minden szexklubbot ismerünk már), de érezhető a különbség a hétköznapi viselkedésén ha összehasonlítom egy olyan lánnyal, akinél tudom, hogy még a "világosban szex" is nagy dolog.

Kicsit puhatolózni kell, felmérni a terepet és észreveszed, ha a csaj nyitott.


Az élő ismerkedésben meg az a jó (mondjuk egy swinger vagy szex klub), hogy nagyon sok hasonló beállítottságú embert ismersz meg és tök jó fejek és segíteni akarnak. Még ha nem is álmaid csaját ismered meg, tuti, hogy beajánlanak valakinek ha jó fej vagy. Barátok szeretik összehozni barátjukat másokkal.

2018. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia


(F/40 elvált, 4 év tombolás online társkeresőkön)


A hölgyek, szexuális szokásaiktól függelenül a határozott, győztes típusú férfiakat favorizálják, velünk sokkal sokkal megengedőbbek, könnyebben és szívesebben is próbálnak ki (számukra) új esetleg extrém dolgokat.

Ezek a természet alapvető törvényei, amelyek egy online társkereső oldalakon is érvényesülnek.


Anyagias, nem feltétlenül jelenti, hogy fizetned kell érte, pusztán annyit, hogy a hölgy szeretné kiszűrni az életképtelen/magatehetetlen, párkapcsolat szempontjából zsákutca tip. figurákat a látómezejéből az olyan jelöltek javára, akik már letettek valamit az asztalra. (Nézz magadba, te nem így vagy vele? Mit szólnál ha a dominád 3500-ért tankolna a Swift-be? Ugye röhögnél rajta?)


Azt hiszem a lényeg benne van, ha maradt nyitott kérdés...

2018. febr. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!