Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy látod a netes társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látod a netes társkeresőkön a kinézet még fontosabb mint a valóságban? Aki sikertelen a való életben annak még kevésbé kéne a neten próbálkozni?

Figyelt kérdés

Jóképűnek mondott vagyok, de eléggé visszahúzódó az elején. A valóságban személyesen hiába tetszem esetleg egy nőnek, a megszólításkor eléggé ideges vagyok, stresszes és ez látszik, mert pl. kicsit dadogok, hadarok. Vagy sokszor oda sem merek menni alapból.


Azt vettem észre a társkeresőkön ezerszer jobb dolgom van. Íráskor nem vagyok ideges és úgy zajlanak a dolgok a nőkkel akikkel tetszünk egymásnak, ahogy a valóságban is szeretném. 10-ből 4-5 nő vissza szokott nekem írni az első üzenetnél. Mióta fent vagyok társkeresőn 3 hónapja, 8 nővel randiztam onnan személyesen is, köztük 6-tal volt csókolózás, azon belül 2-vel szex és most úgy néz ki az egyik a barátnőm lesz.


Ehhez képest meg más férfiaktól mindig azt hallom milyen rosszak a társkeresők, hogy 100-ból 1 ír vissza, évek alatt nem volt semilyen sikerük, stb.


2015. jún. 15. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak a saját példámat tudom hozni: nem vagyok csinos, ráadásul nagyon visszahúzódó is. Valós életben sosem vettek észre a férfiak, soha nem hívtak el még csak egy randira sem. Neten sokkal könnyebb: több ember lát, egyértelmű a szándékod, azok is könnyebben megtalálnak, akinek külsőre is bejössz és képesek a csendességet tolerálni. Ráadásul itt első pár beszélgetésnél sokkal könnyebb megnyílni. Kétszer találkoztam netről sráccal és mindkettőből párkapcsolat lett (az egyik rövidebb volt, a másik hosszabb), így tehát nekem netes- élő: 2/0 az állás.

De persze én nő vagyok, nőből meg kevesebb van fenn, a férfiak oldalát nem tudom, milyen.

2015. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy fontos,ha jó kép van fenn rólad,az már fél siker.
2015. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én többször is kifejtettem már az értetlenkedésem, hogy aki külsőre nem a legjobb helyzetből indul, az miért olyan közegben próbál érvényesülni, ahol az egyedüli szelektáló szempont csakis a külső lehet. Mint a társkereső (ugyan nem voltam még sosem társkeresőn, de valahogy úgy képzelem, hogy van az embernek képe, és ha az tetszik, elolvasom a bemutatkozó szövegét- de ha nem tetszik a képe? Vagy mondjuk szórakozóhelyen, utcán odamegy valaki. Mégis, mi alapján döntse el az ember? A csodálatos személyiségét még bőven nem tudja megvillogtatni, mire én rájövök, hogy nekem ő nem tetszik).


Én úgy gondolom, ha ránézésre hátrányos helyzetű lennék, biztos nem ilyen módokon próbálkoznék. Mennék társaságba, társas közegben próbálnám jól érezni magam, a jókedvemmel és kedvességemmel felhívni magamra a figyelmet. Férfiként meg előbb megkedveltetni magam és utána egyértelműsíteni a szándékaim. Vannak buktatói ennek is, nyilván (barátzóna?), de szerintem sokkal nagyobb eséllyel jönne be a dolog, mintha csak egy előnytelen képet látnak rólam/engem, a csúnya lányt látnak, de fogalmuk nincs róla, ki vagyok és milyen vagyok.

2015. jún. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A kinézet abszolút döntő tényező. Társkeresőkön sokáig próbálkoztam úgy, hogy nem volt képem, de 10 levélből 2-3-ra így is visszaírtak, mert fel tudtam kelteni az érdeklődésüket, és utána is folytatódtak a beszélgetések. Aztán küldtem képet és kivétel nélkül mind lelépett. Amikor képpel próbálkoztam, akkor pár igen bunkó ("ilyen külsővel hogy gondolod, hogy van valakinél is esélyed") visszajelzésen kívül nem kaptam semmit. Élőben kb. 2 másodperc alatt elküldenek a fenébe hol kevésbé durva hol eléggé bunkó módon. Társaságba nem is fogadnak be sehova, mert annyira ronda vagyok, hogy az a legtöbb ember szemét bántja. Szóval teljesen veszett ügy, hogy valaha is találok valakit magam mellé, csak azért, mert ocsmánynak születtem és alacsony vagyok.
2015. jún. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
10%

Társkeresőn fotó nélkül is lehet sikeres valaki férfiként, ismerek ilyet.


"a megszólításkor eléggé ideges vagyok, stresszes és ez látszik, mert pl. kicsit dadogok, hadarok. Vagy sokszor oda sem merek menni alapból."


A társkeresőzés szerintem egyfajta "menekülés", ahelyett hogy ezekkel a problémákkal szembenéznél inkább.

2015. jún. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

5: Igen, ehhez nem kell nagy pszichológnusnak lenni. Mikorra megbeszélünk egy randit a neten keresztül és találkozunk már teljesen felszabadult vagyok és a randik azért is sikerülnek legtöbbször jól. Hiszen ha a lány nem kedvelne/nem tetszenék neki akkor el sem jönne a randira.


A többieknek is köszönöm az eddigi válaszokat, mindenki elég hasznosakat írt.

2015. jún. 15. 11:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy vele, akkor érdemes eldönteni, hogy szembenézel-e a dologgal vagy megfutamodsz előle. Nem bäszogatásból írom, csak tudom, hogy ezek a dolgok úgymond felhalmozódnak és az élet más területeire is negatívan kihatnak.
2015. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen. Jártam bulizni régen fél éven keresztül heti kétszer, de ott sem voltak nagy sikerek. Odamentem bulinként 5 lányhoz (fél év alatt 100-nál biztos többhöz), de az a baj hogy a kezdő dumám nem túl lehengerlő és látszik hogy ideges vagyok. Hiába volt hogy egy este csak olyan lányokhoz mentem oda, akik állandóan engem néztek, az idegességgel elrontottam szerintem. Fél év alatt volt 4 csók és 1 szex és 0 kapcsolat. Talán ha nem adom fel és még adok időt magamnak erre, jobb lett volna.


Még az volt a fejemben hogy talán nem bulikba kéne járni, hanem egyszerűen nappal az utcán, buszon, boltban és más helyeken megszólítani nekem tetsző lányokat. De most hogy alakul egy kapcsolat egy csinos társkeresős lánnyal, ezt esélyesen elnapolom.

2015. jún. 15. 11:58
 9/12 anonim ***** válasza:

A nőknek mindenhol csak a külső számít elsősorban,ha jóképű vagy,utána nézik a többi tulajdonságot is majd.

De ha nem vagy jóképű,akkor teljesen mindegy mit csinálsz,semmi esélyed.

Ez a mai szomorú valóság.

Tehát ha nem születsz annak magyarul,akkor ásd el magad jó mélyre,sőt a nők még beléd is rúgnak egyet-kettőt,durván megaláznak,kinevetnek sokszor,tehát még mélyebbre is löknek...

És teljesen mindegy,hogy élőben vagy társkeresőn vagy valamelyik másik oldalról van szó.

Jó ötletet írt az egyik előttem szóló,hogy beszélgetni,társaságba járni és megkedveltetni magad.Csak ezzel ugyanaz a baj,hogy mivel nem vagyok jóképű,így még csak szóba sem állnak velem,és 1 mp alatt ítélkeznek,mert nem vagyok helyes,és elküldenek a búsba.

Tehát még esélyem/lehetőségem sincsen,hogy úgy "megszerettessem" magam úgymond. :/

De hát ez van,ilyen felszínes,sz*r világot élünk sajnos. :/

24/F

2015. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Undorító világ ez sajnos én sem nézek ki jól nem tetszem senkinek sem. :(
2015. jún. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!