Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy látod a netes társkeresők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látod a netes társkeresőkön a kinézet még fontosabb mint a valóságban? Aki sikertelen a való életben annak még kevésbé kéne a neten próbálkozni?

Figyelt kérdés

Jóképűnek mondott vagyok, de eléggé visszahúzódó az elején. A valóságban személyesen hiába tetszem esetleg egy nőnek, a megszólításkor eléggé ideges vagyok, stresszes és ez látszik, mert pl. kicsit dadogok, hadarok. Vagy sokszor oda sem merek menni alapból.


Azt vettem észre a társkeresőkön ezerszer jobb dolgom van. Íráskor nem vagyok ideges és úgy zajlanak a dolgok a nőkkel akikkel tetszünk egymásnak, ahogy a valóságban is szeretném. 10-ből 4-5 nő vissza szokott nekem írni az első üzenetnél. Mióta fent vagyok társkeresőn 3 hónapja, 8 nővel randiztam onnan személyesen is, köztük 6-tal volt csókolózás, azon belül 2-vel szex és most úgy néz ki az egyik a barátnőm lesz.


Ehhez képest meg más férfiaktól mindig azt hallom milyen rosszak a társkeresők, hogy 100-ból 1 ír vissza, évek alatt nem volt semilyen sikerük, stb.


2015. jún. 15. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9.: igen, van benne igazság, hogy a nőknek jobban bejönnek a helyes férfiak- na de könyörgöm! Ez ugyanúgy a férfioldalról is megvan! Nézzétek már meg, hogy egy mellkirakós, hosszúhajú, csücsörítő lány után hányan futnak és hogy ehhez képest hol áll népszerűségben egy nem szép arcú, visszahúzódó lány.
2015. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
36%

"Kétszer találkoztam netről sráccal és mindkettőből párkapcsolat lett"


::D Én ezt azért másképp fordítom le férfiként :D

2015. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!