Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezek a vágyak mennyire gázak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a vágyak mennyire gázak (BDSM)?

Figyelt kérdés

Szóval nekem ilyen téren van tapasztalatom de én azt is szeretem ha irányítanak és kínoznak. Pl hogyha valamit nem teszek meg bünti jár érte vagy tényleg csak egyszerűen kínzás.

Sok eszközzel szeretem, főleg a szájpecek, nyakörv, póráz.

De ezen kívül az is nagy vágyam hogy valaki szexuális téren kívül is irányítson. Úgy érzem ezen kívül más kapcsolatot nem igazán tudnék elképzelni (ez is párkapcsolat csak irányítással)

Tényleg ilyen magasra helyeztem a lécet és az elvárásaimnak megfelelő pasit nem fogok találni?

És még az a kérdésem hogy én most sub vagyok vagy mazo?



2018. máj. 1. 10:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
Hát..írj ha tényleg így gondolod..én nem tudok..
2018. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
27%

:S ez igen!

4 perc alatt törölték a felhasználót! :P

2018. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
Lehet tényleg sok ilyen SUB lány van, csak annyira félénkek,h. még irni sem mernek
2018. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem gázak, én is hasonlót szeretnék, csak én srác vagyok és csajtól várnám az irányítást :D Bár úgy vettem észre kevés ilyen beállítottságú lány van.


Én is vágynék rá szexuális téren kívül is, de nyilvános helyen nem, hanem csak otthon. És én sem csak egyszerű irányításra vágynék, hanem arra hogy néha kényszerítsen olyanra, amit nem akarok megtenni, vagy okozzon fájdalmat, alázzon meg stb. Ha nem teszem meg vagy rosszul csinálom akkor nyilván megbüntetne.


Bár én benne lennék a perverzebb dolgokban is, kevés dolog van amit kerülnék (heteró vagyok, szóval pasival nem akarok semmilyen kapcsolatba kerülni, plusz maradandó sérülést sem szeretnék). Egyébként szinte bármit tehetne.


Bár még csak 18 vagyok, de úgy érzem sose fogok ilyen lányt találni, csak ha elmegyek fizetőshöz :D

2018. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Utolsó, én is pont így vagyok.

Lehet hogy nekem könnyebb de valamiért lehetetlennek találom:/

És én meg így eléggé szenvedek:P

2018. máj. 1. 10:31
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, csak ne ezzel nyiss a pasik felé. :D
2018. máj. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%

nem gáz, ilyen lányt keresek, aki ezt élvezi. A subságot, minden téren.

Írj bátran!


budapesti pasi

2018. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell ehhez ilyen pasit keresni, csak férjhez kell menni valakihez, aztán lehet főzni, mosni, takarítani utána, azaz kiszolgálni mindenféle erőszak, ráhatás nélkül.

Mazo vagy.

Nekem a domina beállítottságú, hasonló gondolkodású, de nők jönnek be.

2018. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm:D
2018. máj. 1. 13:01
 10/24 anonim ***** válasza:
53%
benne vagyok ilyen párkapcsolatba. Írj, hogy hol érlek el :)
2018. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!