Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri várni ha már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni ha már nagyon vágyom a szexre? 18/l

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de már nagyon vágyom a szexre. Csak szerelemből szeretném elveszíteni, és azt akarom hogy kapcsolatban történjen meg az első, de úgy tűnik túl sokat várok el ebben a mai világban. Szerintetek megéri várni, vagy veszítsem el az első jelentkezővel? Már teljesen reménytelennek érzem magam.

2018. ápr. 29. 18:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is írhatsz, de nem teszed.
2018. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
63%
En 19F vagyok es hasonlokepp vagyok en is, ha szeretnel errol beszlgetni en meghallgatlak és segítek
2018. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Énis így vagyok ezzel teljesen!://

19L

2018. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
24%

Szexnek semmi köze a szerelemhez ha érezni akarod ha élvezni akarsz hajrá majd leszel szerelmes de ha a szerelemre vársz lehet jó sokáig fogsz még várni.26f

https://www.youtube.com/watch?v=AzY8TPYP-iE

2018. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
34%

Én is hülye voltam hogy tartózkodtam a dologtól.

Fiúként gondolom így.

Aztán egy frigid nővel sikerült elvesszem.

Hát elég gáz volt, és az egész életemre kihat.


Sztem érdemes tapasztalttal azért, és persze szimpatikus legyen. De ha nem érzed hogy életed nagy szerelme még nem gáz.


Fogd fel úgy hogyha majd életed szerelméhez érsz addigra olyan ügyes leszel az ágyban, hogy senki mással már nem akar majd lenni ezentúl. Ez is egy nagy ajándék ám a nőktől.

2018. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Megéri! A "tapasztalt vagy, ez milyen jó" dolog hülyeség... 2 embernek egymást kell kitapasztalni, nem másokkal k#rni orrba szájba... Ha lesz majd barátod ő is értékelni fogja, hogy nem adtad oda magad másnak!
2018. máj. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy éri meg nagy mese agy ha hiszel benne varj meg 5 evet minimum!!
2018. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ne várd a májust...
2018. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

nő vagyok, és szerintem nem éri meg várnod.

én 17 voltam majdnem amikor először szexeltem, szerelmes voltam, összejöttünk 3 hónap múlva szexeltünk, együtt voltunk 8 évig ugyan, a végén bevallotta, hogy már a 6.hónapban megcsalt, és szinte a végéig csinálta. szóval ennyit a szerelemről és a kapcsolatról. fiatal voltam és naív.

2018. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Ha erre vágysz, miért sietnél?


Mármint... ezt neked kell érezni, hogy melyikre vágysz jobban!


Inkább azt javasolnám, hogy járj el társaságba, keress akár a neten olyan köröket, ahová csapattagként beléphetsz és sok új embert ismerhetsz meg.

Ha szeretsz kirándulni akkor kirándulókör, tuti vannak bringás csoportok, ha sakkozni szeretsz akkor járj sakk-szakkörre, stb stb.

A lényeg, hoyg sok új emberrel ismerkedhess meg, és előbb-utóbb megtalálod, akit keresel! ;)

2018. máj. 21. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!