Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri várni ha már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni ha már nagyon vágyom a szexre? 18/l

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de már nagyon vágyom a szexre. Csak szerelemből szeretném elveszíteni, és azt akarom hogy kapcsolatban történjen meg az első, de úgy tűnik túl sokat várok el ebben a mai világban. Szerintetek megéri várni, vagy veszítsem el az első jelentkezővel? Már teljesen reménytelennek érzem magam.

2018. ápr. 29. 18:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Én megduglak szivesen. 20/f
2018. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Ne siesd el,csak szerelemből.
2018. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
17%
Én szerelmes vagyok beléd, írj!
2018. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
de már úgy érzem nincs értelme várni :(
2018. ápr. 29. 18:51
 5/32 anonim ***** válasza:
75%
Nyilván ezt nem itt fogja neked valaki megválaszolni. Neked kell eldöntened, hogy melyik érv az erősebb. Az hogy élvezhesd a szex örömeit a vágyaid alapján, vagy az hogy szerelemből veszítsd el. 28/F
2018. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
60%
Csak azzal akit szeretsz! Később megbánhatod! Addig inkább kényeztesd magad. F
2018. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
35%
Keress valakit egy pettingre, ez adni fog még annyi kitartást, hogy simán kibírod :) Megéri várni, ezt fiúként mondom :D
2018. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
75%

Nincs olyan, hogy van-e értelme várni vagy nincs. A szüzesség, a szexualitásba való belépés nem olyan, mint a személyi, hogy határidőhöz kötött, vagy egy bizonyos időre már el kell intézni.

Szóval igenis megéri várni, legalábbis ha becsülöd valamennyire a tested, az intim részeid.

2018. ápr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%

Tudom, hogy elsőre azt gondolod majd, hogy én is csak úgy gondolkodom, mint a „többi pasi”

Mert én is azt mondom, nincs értelme várni. De miért?

Azt rólam tudni kell, hogy én is sokáig vacilláltam ezen, én 22 éves koromig. Igen már az is megfordult a fejemben, hogy prostival veszítsem el.

(Egyébként férfi prostik is léteznek. )

De végül lebeszéltem magam erről.

Ma már úgy látom tényleg nem éri meg az igazira várni. Persze nekem továbbra is fontos a szimpátia, és a testi vonzalom…

Ez fontos!

De már nem feltétel ehhez a halálos mély szerelem…

Érthető ez így?

Rájöttem senki nem fog megdicsérni, azért mert ilyen sokáig húztam. Sokkal inkább elrémiszti a nőket. És sok pasit is, ha egy lány túl sokáig vár.

A döntés a tiéd! De én azt mondom, ha találsz valakit, aki csak egy kicsit is szimpatikus, akkor hajrá!

(30F)

2018. ápr. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
29%

Na persze szerelem....

Szerintem ne várj !

2018. ápr. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!