Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri várni ha már nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni ha már nagyon vágyom a szexre? 18/l

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de már nagyon vágyom a szexre. Csak szerelemből szeretném elveszíteni, és azt akarom hogy kapcsolatban történjen meg az első, de úgy tűnik túl sokat várok el ebben a mai világban. Szerintetek megéri várni, vagy veszítsem el az első jelentkezővel? Már teljesen reménytelennek érzem magam.

2018. ápr. 29. 18:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
53%
Olyan jó amúgy, hogy egy nőnél így merül ez a kérdés, hogy várjak, vagy ne várjak, egy férfinál meg úgy, hogy "ha kidolgozom a belem, akkor vagy jut, vagy nem". Ezt azért tegyük hozzá, a tisztánlátás végett.
2018. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy megéri-e vagy sem.


Ez személyfüggő, te döntöd el hogy megvárod-e, vagy inkább kipróbálod.

2018. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
85%

Ha lefekszel az elő paival aki megetszik akkor nagyon dúrvám padlóra küldheted a szexuális életed egy életre. Lehet kiéhezett, önző erőszakos barom aki nem törődik veled.

Egy szűz nővel úgy kell bánni mint egy nagyon finom műszerrel, nem lehet durván, önző módom.

Ha szeretitek egymást a fiúval akkor is az egymás testének tökéletes megimerése az első csak utána jöhet a behatolás. Ezt jópár dugás nélküli együttlét előzi meg.

2018. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
12%
Gyere és ismerj meg! Szeress belém és szeretkezzünk hatalmasakat együtt. Élvezni fogod! Van már tapasztalatom benne!
2018. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
69%
Megéri várni! Lehat ha odaadnád magad valakinek akkor egy erőszakos bunkó lenne, sőt nagyon nagy valószínűséggel meg is bánnád már másnap. Ha szerelemből veszíted el akkor legalább jó élmény lesz, mert tudod hogy megbízhatsz benne! A párod is értékelni fogja hogy nem adtad magad könnyen bárkinek.(legalábbis nálam plusz lenne)
2018. ápr. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim válasza:
92%

Én azt mondom neked, hogy te érzed azt, hogy mennyire vagy lelkileg stabil.

Ha egyébként az életben nem szoktál megbánni dolgokat, akkor ha találsz olyat, aki jófej, szimpatikus és kedves, szerintem lefeküdhetsz vele. Nem feltétlen kell ehhez szerelem, szerintem elég a szimpátia.

Viszont, ha nagyon lelkiismeretes vagy és sokat vacillálsz az életben a dolgokon, amiket tettél, akkor ebben az esetben lehet, hogy érdemes várni, mivel akkor ez a későbbiekben is fog emészteni.

De tapasztalatból mondom, nem akkora dolog ez a szüzesség elvesztése, mint ahogyan be van harangozva, és amennyire a szüzek félnek tőle.


19/L

2018. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 vagyok, de nem sietem el, addig marad az önkielégítés.
2018. ápr. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
95%

Én is vártam. 20on éves korban értelmesebb, komolyabb kapcsolatokat lehet kialakítani. Nem bántam meg, de jó néhány gruppenből kimaradtam a koliban. Ami egy részt izgalmas, más részt nem kell penicillinben fürdenem.


Ez egyéni és lelki, gondolkodásmódbeli döntés. Az, hogy biztonságra szeretetre vágysz a szexuális életbe való belépés időpontjában, az teljesen OK, SŐT! elég értelmes gondolat.


Egy biztos : lesz időd pótolni a lemaradást, bármikor kezded el.

2018. ápr. 30. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Én is kíváncsi lennék már rá amúgy, de csak szerelemből akarom, kapcsolatban és azt tegyük hozzá hogy szinte még komolyabb kapcsolatom sem volt, na az milyen? :D 19l
2018. ápr. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nyugodtan írhatsz, ígérem életed élménye lesz ;)
2018. ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!