Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan vonzó a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan vonzó a lányok többségének egy ilyen fiú mint én?

Figyelt kérdés

Elkezdtem az utóbbi pár évben edzeni,sportolni,jópár kiló izmot is szedtem magamra,de valahogy mégse vagyok teljesen elégedett önmagammal,pedig sokan helyesnek tartanak de én nem így érzem.

Amúgy kb 170 centi és 68-70 kiló vagyok jelenleg,sportos-izmos az alkatom,ezek alapján szerintetek bejövök a csajok többségének?Képet tudok mutatni ha érdekel valakit.

20/F


2018. ápr. 11. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
én megnéznélek szivesen, akkor többet tudok mondani.
2018. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

En is megneznem. :)

21L

2018. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"170 centi és 68-70 kiló vagyok"


tényleg azt hiszed ez a két adat az ami miatt vonzó leszel vagy sem?


Ha egy csaj azt írja "172cm vagyok, sportos és 52kg", akkor a pasik "áhh, legjobb, álmaim nője, tökéletes!!!"

???

2018. ápr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Testre nem vagy rossz, bar ott a csaj a nyakadba, nem ertem, akkor mert nem mindegy, mas lanyoknak bejossz-e vagy nem.
2018. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!