Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vonzó/taszító szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vonzó/taszító szexuálisan egy vörös hajú férfi?

Figyelt kérdés
Esetleg bejön vagy kizáró ok a nőknél?
2018. márc. 26. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Bár meleg srác vagyok... Nekem eszméletlenül bejönnek a vörös pasik. ;) :)
2018. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vannak akiknek nagyon jól áll!:D

De azok akkor tényleg jó pasik!;)

2018. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyes pasi még jobban néz ki vörössel hajjal, egyedibb. De egy alapból csúnya pasi nem lesz ettől számomra helyesebb. Nem kizáró ok, de nem is jön be mindenkin.
2018. márc. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont annyira mint egy barna/szőke/fekete hajú. :D
2018. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Van akin nagyon bénán néz ki, máson meg szívdöglesztő. A sráctól függ. Mondjuk van egy pasi akit kedvelek és neki volt vörös haja (amugy szöke) na neki bitang jól állt!! :D de ismertem olyat is aki meg pumuklinak nézett ki :/ szóval nekem végülis bejön a vörös haj de lényegében az összkép számít. Ha megy az illetőhöz meg a személyiségének akkor jól fog állni neki és vonzó lesz vele. Ha nem akkor nem kell erőltetni...
2018. márc. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!