Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jó, ha így veszem...

Szerintetek jó, ha így veszem fel a combfixet?

Figyelt kérdés

Vettem egy fekete combfixet és azelőtt egy vörös szexi fehérneműt is. A barátom szülinapjakor terveztem felvenni őket,hogy az este kicsit meglepjem vele. Viszont nem tudom, hogy combfixhez fekete fehérnemű lenne-e jo vagy jó vele a vörös is? Vagy hogy ez lehet-e olyan "kiábrándító", mint amikor a bugyi és a melltartó színe tér el. Amilyen képeket láttam, ott mindig fekete-feketével. Tudom, hogy ez nagyon részletkérdés de normális válaszokat/véleményelet/tapasztalatokat kérnék!

Előre is köszönöm mindenki válaszát! :)

Privát üzetet nem kérnék.



2018. márc. 11. 17:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért foglalkoztat ez ennyire, mert még nem volt rajtam, és ő is akkor látna először combfixben.
2018. márc. 11. 17:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Vörös megy a feketéhez
2018. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én először feketéhez vettem fel, de aztán felvettem piros fehérneműhez is fekete combfixet és jól nézett ki együtt. Nekem is tetszett meg a barátnomnak is, mivel neki nagyon tetszik a piros-fekete kombicánió.

Szóval szerintem nyugodtan felveheted, panaszkodni biztosan nem fog. :)

2018. márc. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Mi lenne , ha bugyi nélkül vennéd fel? De ha gondolod ránézek aztán mondok véleményt. De szólok, hogy elég szókimondó vagyok.

27f

2018. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvencem a piros fekete kombináció szinte mindenben úgyhogy szerintem így is tökéletes lenne
2018. márc. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön a vörös-fekete színkombináció. A rulettasztalon is ezek a színek vannak. Mennek egymáshoz.
2018. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!